Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiám van és nagyon...

Gynecomastiám van és nagyon szégyenlős vagyok. Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jópár éve fennáll a helyzet. A munkahelyen akkor öltözök át amikor nem lát senki. Most lehetőségem lenne egy külföldi munkára, de sík ideg vagyok mert ugye ott már közös zuhanyzó meg ilyenek. Hogyan oldjam meg a helyzetet mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a tippeket!


2011. szept. 1. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha kimész strandra, akkor meglátod, hogy nem vagy egyedül. Ne foglalkozz mások véleményével. Egyébként ettől Te még nagyon értékes ember vagy!

Egy külföldi melót sztem nem érdemes kihagyni (tekintve az itthoni helyzetet), úgyhogy hajrá!

2011. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi! A feleségem is mindig ezzel jön egyébként, hogy nálam sokkal kövérebbek is vannak, de engem zavar nagyon, hogy sokaknak fogalma sincs erről a betegségről, és mindig az jár a fejemben, hogy vajon mit gondolhatnak.

Jólenne megműttetni magam, de sajna nem engedhetem magamnak, hogy sokat hiányozzak a m.helyről.

2011. szept. 1. 13:14
 3/22 anonim ***** válasza:

A gynecomastia sokkal gyakoribb, mint ahogyan gondolod és csak te látod olyan súlyosnak a saját helyzetedet. Az összes volt barátom panaszkodott, hogy túl nagyok a mellei, de még barátok is, pedig egyáltalán nem volt zavaró a mellük, ha ők nem említik, nekem pl. fel sem tűnt volna az a kis szépséghiba. Szerintem ez is a hamis férfi testkép része lehet, a szamárméretű férfiasság meg a kockahas.


Nehogy emiatt kihagyj egy nagy lehetőséget! Biztos vagyok benne, hogy csak te látod ilyen zavarónak a helyzetet és abban is, hogy a férfi kollégáid közül lesznek még jópáran, akiket nem lapos, kidolgozott mellizommal áldott meg a sors.

2011. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A munkát ne hagyd ki emiatt.Azt meg nem tudni,hogy milyen lenne a szállás és a zuhanyzási lehetőség,lehet lesznek válasz falak a zuhanyzóba,ahol eddig jártam mindig volt válaszfal,vagy külön fürdőrész biztosítva pár szobánként.Emiatt a lehetőséget ne szalajtds el.Külföldön lehet sokkal jobb szállást kaptok és nem is lesz majd emiatt gondod.Vagy olyanokkal menj zuhanyozni akikkel jobb a viszonyod,és nyugodtan beszélhetsz is róla.Másnak meg más gondja van a testével.Menj nyugodtan és majd ott úgyis elválik hogy mit tudsz csinálni.Ha normális emberek közé kerülsz nem fognak ezzel foglalkozni.Ne hagyd magad és azt se hogy ez gátoljon a jövőbe.Vagy nyíltan beszélj a próblémádról mielőtt zuhanyzásra kerülne ott sor másokkal.
2011. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!! Engem pont kedden műtenek a Seffer Klinikán!

Ugyanez a dolog kísért évek óta és MEGUNTAM! Elegem lett abból, hogy emiatt nem járok strandra, emiatt vagyok szégyellős még a barátnőm előtt is.


Elegem lett, meg műtetem és örökre vége ennek az egész szenvedésnek. Amúgy drága, 2500 euró. De megéri, mégiscsak az életemről van itt szó.

2011. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Halló kedves Kérdezö!


Meg lehetne próbálni a "Natrium Chlorid D 12" nevü homöopátikus szert.

Naponta 1 x 5 golyócskát kellene szedni. (Elszopogatni).

Semmi mellékhatása nincs, viszont nagyon sok jó hatása!!!

Az egyetlen kellemetlen, hogy sajnos minden hom. szernél le kell mondani a babkávé ivásáról, mert az nagyon lecsökkenti ill. meg is szüntetheti a hatást.


Sok sikert!

Esetleg örülnék majd egy visszajelzésnek...

2011. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

kedves kérdező!


nehogy emiatt mondj le egy jó lehetőségről!

Nagyon sok pasinak van cicije - nézem mert nekem nő létemre meg kicsik. És azon túl hogy magamat szégyelltem-régebben h még egy pasinak is nagyobb melle volt egyáltalán nem érdekelt hogy juuujjj fujjjj vagy ilyesmi.


Rokonságban is van :D neki már van családja, meg cicije. Viccelődni szokott vele és arról nem tudok h ez bántaná...


///am jó kis génkezeltek vagyunk már... bennem több a pasi hormon picit, a pasikban meg a női... dokinál voltál már? nincs rá valami gyógyszer... én kaptam nődokimtól női hormont...///


Tehát helyzetmegoldási lehetőségek:

A/ nehogy kihagyd ilyen butaság miatt a jó külföldi állást /Lady Gagának akkora csiklói vannak mint egy minipénisz azt mégis a színpadon ugrál egy szál bugyogóban//


1. ismerd fel, hogy ez nem egyedi... nagyon nem...

2. ha új helyen furcsállják- sztem e többségnek fel se tűnik vagy már megszokta- akkor elmondod hogy ez egy betegség nem tudsz ellene jelenleg tenni

3. orvos!!! - múltkor mintha a life network dokijai gyógyszeresen kezeltek volna egy tinifiút ilyennel

4. esetleg műtét- a külföldi pénzből tuti telne rá


Ja és gratulálok az új munkahelyedhez! :)

2011. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
* csiklója... jó is lenne 2- duplaorgazmus. előszőr szárnyait akartam írni azért maradt a többesszám :D
2011. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát a "Natrium Chlorid D 12" nevü homöopátikus szert azért ki kéne elöbb próbálni!!
2011. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na nézd hányan mondják hogy ne hagyd ki az alkalmat,a lehetőséget, és semmi szégyenlivaló nincs benne,menj csak külföldre,ott jobban fogsz keresni és ha annyira zavar még a műtét árát is megkeresheted,de a barátnőddel majd beszéld meg.
2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!