Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiám van. Hogy lehet...

Gynecomastiám van. Hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Ez az a betegség, amikor a férfiak melle nőiesedik, megnő. Nekem csak a mellbimbómon látszik, mivel 2 éve járok konditerembe, gondolom ezért nem lóg. Körüblelül másfél centit dudorodik ki, puha, nem érezni alatta csomót, hidegben összemegy. 18 éves vagyok, a probléma körülbelül 14-15 éves koromtól áll fenn. Nagyon zavar a dolog, már teljesen elvesztettem az önbizalmam, nem merek elmenni strandra sem, és semmi olyan helyre ahol le kell vetkőzni, sőt még a pólón is látszódik hogy valami van ott. Olvastam hogy ez lehet az ösztrogéntől. Találtam testépítős boltban ösztrogén blokkolót, ha esetleg azt szedném akkor javulhatna a helyzet? Vagy valakinek valami jobb ötlete? Nagyon fontos lenne.
2011. jún. 2. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked lehet hogy attól van, de ha elmész endokrinológushoz, egy vérvételből megállapítják hogy esetleg az ösztrogén miatt lehet-e.
2011. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Veled együtt érzek, mintha csak én írtam volna a kérdést. Pont most tettem fel egy ugyan ilyen kérdést. Én 4 éve kondizok, 18 éves vagyok, 13 éves korom óta van, és én sem merek strandra menni vele. Én eddig csak a műtétet hallottam, ezzel nagyon szépen korrigálni tudja a doki.

Kép: [link]

Reménykedem benne, hogy van más választás, mert ki az a bolond, aki kés alá feküdne, és még fizetne is érte? :)Ha nem marad más, mint a műtét, az spannoljon, hogyha egy plasztik cica kibírja a kést, akkor mi is kifogjuk!!! ;)

2011. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

helló!

nekem is ugyan ez a bajom.. 14 éves koromban kezdett el mind a két mellemen nőni, most 16 vagyok. (nemsokára 17). de egy kis biztatás nektek, hogy nekem kb. 1-2 hete múlott el a bal mellemen szinte teljesen.. remélem nemsokára a jobbon ig elmúlik, mert elég szégyenlős vagyok ezen a téren.. eltelt majdnem egy év mióta kiírtad ezt a kérdést. Azóta nektek rendbejött?

2012. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fiamnak is volt, ultrahanggal diagnosztizálták, és mintát is vettek belőle.

Dr. Kovács András távolította el neki műtéti úton a Honvéd Kórház Plasztikai sebészeti osztályán, ambulál is ott, javaslom keresd fel amikor rendel. Nem is látszik ma már, még a vágás helye sem. Sajnos elvileg nincs rá más megoldás csak a műtét.

2018. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!