Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiám van és nagyon...

Gynecomastiám van és nagyon szégyenlős vagyok. Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jópár éve fennáll a helyzet. A munkahelyen akkor öltözök át amikor nem lát senki. Most lehetőségem lenne egy külföldi munkára, de sík ideg vagyok mert ugye ott már közös zuhanyzó meg ilyenek. Hogyan oldjam meg a helyzetet mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a tippeket!


2011. szept. 1. 09:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyú ronda körülmetélt péniszem van, ami ráadásul funkcióit se igazán tölti be, én bármikor cserélnék veled, bár tudom, hogy ez nem nagyon vigasztal
2011. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"...ráadásul funkcióit se igazán tölti be."


Nem akarok nagyon indiszkrét lenni, de ha többet mondana, talán tudnék segíteni?

2011. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

"...mert ugye ott már közös zuhanyzó meg ilyenek. Hogyan oldjam meg a helyzetet mit tanácsoltok? "


Èn München mellett élek, és szerintem itt kint a közös zuhanyozók általában el vannak választva egy üveg, vagy más fallal. Ha meg kijössz a zuhany alól, magadra terítesz egy nagy törölközöt, vagy akár fürdököpenyt...


Szóval fel a fejjel, "aki mer az nyer!"

2011. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja kinnt menőbb,jobb tusolási lehetőségek vannak,még itthon nálunk is van elválasztófal a zuhanyzóban.Törölközőben bemész a leghátós zuhanyzóhoz,a zuhanyfej felé fordulva letusolsz gyorsan és kész is vagy.Mindent meg lehet oldani.
2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy kisebb méretű, azaz kettő:))

Eszembe se jutna megműttetni magam, mert irtózom a hegektől, és drága is, az esetleges szövődményekről nem is beszélve. Inkább a folyamatot kellene legalább kismértékben visszafordítani. Elmentem orvoshoz, vérből megnézték a hormonszinteket, és nem az igazi, nem véletlenül alakult ki a túlsúlyom. Előbb utóbb az ösztrogéndominenciának lesznek mellékhatásai. Most progeszteron krémet fogok kipróbálni.

2011. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

Halló,


Mi lenne, ha kipróbálnátok a Natrium Chlorid D12-öt, amit ajánlottam???

Ezt a szert (homöopátikus konyhasó különben) adják hormonális zavaroknál...

Biztos, hogy hatni fog!!!!

2011. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak Natrium cloratum D12 létezik, de ezekszerint Te sem próbáltad még ki, ha a nevét sem tudod pontosan!
2011. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Natrium Chloratum -ot "ch"-val írják, Te nem vagy jól tájékozódva! Azonkívül kipróbáltam.


Hol a probléma??

2011. szept. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

kiegészítés:


"Chlorid" vagy "Chloratum" vagy néha akár "Muriatikum", ez mind ugyanaz. Az egyik latinul, a másik a kémiai név ill. "Muriatikum" a régebben használt név rá. (Maguk a különbözö gyártó cégek is néha különbözöen adják meg.)

A patikus fogja - mind a 3 esetben- tudni, ez a lényeg!

2011. szept. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hány nap után lehet valamilyen kedvező változást tapasztalni? És mi volt az, (ha nem vagyok indiszkrét)? Tehát honnan lehet tudni hogy használ a szer, mert gondolom a cici nem megy össze egyhamar...

A gyógyszerészem csak a terhességet emelte ki, de mondtam neki hogy nem tervezem az átoperáltatásomat:) így szülni sem szeretnék:) Ja, és natrium chloratum D12 létezik Schüssler sóban is, ami állítólag teljesen máshogy működik.

2011. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!