Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy 2-3 tekercs...

Miért van az, hogy 2-3 tekercs WC papírt kell elhasználnom minden nagyvécézéskor?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés :S de az a problémám, hogy amikor nagyvécézek, csak 2-3 tekercs papírral tudom tisztára törölni magam.. ez mitől lehet? Normális válaszokat légyszi.
2015. jún. 16. 12:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
egyetemre járok, szerinted érdekel valakit ha kések? am meg van, hogy 2-3 óra szünetem van. ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne írj semmit... ez egy valós probléma, amivel már egy éve szenvedek.
2015. jún. 16. 14:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Vizes törlőkendővel töröld, amit a babák popsijára használnak, a sok dörzsöléstől sérül a végbeled nyálkahártyája és előbb-utóbb fájni fog.
2015. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2-3 ?
2015. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Láttam, hogy írtad hogy 20 éves fiú vagy, gondolom szőrös a feneked és valószínű, hogy abba beleragad a cucc... Ezért nem lesz soha tiszta. Ha így van, akkor megvan a megoldás! Ne borotvával szedd le, mert rossz érzés mikor kinő, hanem ollóval próbáld meg levágni fürdés után/közben.
2015. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!