Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges volna egy étkezés...

Lehetséges volna egy étkezés során 2 kg megenni?

Figyelt kérdés
Mert étkezés előtt 69.60 k nyomtam étkezés után (marhapörkölt és tiszta kevés krumpli, keksztekercs 4db és egy másik süti 2 db.)De nem mondanám sok mennyiségnek de igaz hogy bekajáltam.Viszont étkezés után megmértem magam a 69.50-ből 71.10 lett és fél órával később 74.20 lettem. Lehetséges ez és ma még nem Tudtam wc-ni.Pedig egy nap 2x is szoktam.:(Most mit tegyek?Lehetséges ez egyeltalán?

2014. aug. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, gondolom még ittál is, az is rátesz
2014. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megint te? Minek méregeted magad állandóan???
2014. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes méricskélni magad. Ha éppen dehidratált vagy, sokkal kevesebbet mutat a mérleg. Ha valami húzósabbat eszet, a bélybolyhok közt rengeteg maradék lapul meg, akkor meg sokkal többet mutat. Mérd inkább a testzsírt.
2014. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mindig méregetem magam, de nekem így jó.Ha idegesít lécíves ne kattints rá. :) Mást nem nagyon tudok ajánlani. :( A többi válaszadónak köszönöm.Jöhetnek még. Jah és azért teszek fel kérdést mert nem tudom rá a választ nyilván többször nem rakom fel ugyanazt. :D
2014. aug. 9. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ajánlják, hogy havonta mérd magad, egyébként használj ruhatesztet: melyik ruha megy fel rád, melyik kényelmes, melyik szorít, effélék. Nem érdemes állandóan méregetned magad, azzal csak idegesebb leszel, aminek a legjobb levezetési módja az, hogy még többet eszel.
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :) Hát igen a stressz miatt nehezebb wc-ni.De ha stressz-ellek ételre sem tudok gondolni nem hogy enni.
2014. aug. 10. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerű piaci mérlegek ilyenek. Ha máshol áll, ha rongy van alatta (szőnyeg), ha hajlik a parketta, mindig mást mutat. Ha ledobod 10 cm magasról, azonnal mást mutat. Ha több vagy kevesebb ruha van rajtad, akkor mást mutat. Felejtsd el ezt a méricskélést. Éld az életed, mint más.
2014. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!