Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet 250g-nál...

Miért nem lehet 250g-nál többet adni egy étkezés során a fiamnak?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos és védőnő mondta, hogy ne adjak egy étkezés során 250g-nál többet. Fiam egy éves, még szoptatom reggel este. Teljesen normálisan fejlődik, nem kövér, hosszú, vékony kisfiú. Bevallom én 300-350 között adok neki, mert látom ennyi esik jól Neki.
2011. jan. 28. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
de milyen étkezésre? anyatej, főzelék?
2011. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én ott szúrnám tökön magam, ha megszabnák grammra pontosan, mennyit adjak a gyerkőcömnek...


Ha szerinted normálisan fejlődik és jó a közérzete, akkor csináld úgy, ahogy azt Te szeretnéd.


250gram...pf...


26N

2011. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert így nevelsz belőle elhízott gyereket, későbbiekben felnőttet. Persze,h megeszik annyit mert már ki van tágulva szegénynek a gyomra, próbáld fokozatosan csökkenteni a mennyiséget.

Hidd el a védőnő és az orvos nem akar neked rosszat.

2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha túlsúlyos lenne a gyerek, megértem, hogy visszafogják.

De így??? Az én lányom másfél éves, kb két hónapja se nyomott 10 kilót. Szuper formában van, nyúlánk, aktív, életrevaló :)

Mi a francért fognám vissza a jó étvágyát? Nem eszik egész nap, napi 4-5x. Kb kétszer nasizik egy nap, délelőtt gyümit, délután valami kekszfélét vagy túrórudit.

2011. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Állítólag ők még érzik mennyire van szükségük. A barátnőm kislánya 9 hós(egy nappal született az enyém előtt és ő is ennyit eszik, de nem dundi egyáltalán.

Az én lányom naponta nem fogyaszt összesen 250-et. Tömjem meg?( így is nagy: 78cm, 9,6 kg)

Eszembe nnem jutna visszafogni egy babát. Egyen amennyi jól esik neki.

2011. jan. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!