Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a "baja" a péniszemnek? (lent)

Mi a "baja" a péniszemnek? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nemi életet még nem élek. Azzal fordulok Önökhöz, hogy elváltozás van a nemi szervemen. Merev állapotban olyan, mintha feszülne a fitymám. A makkom alatt a fityma ki van vörösödve, és néha hámlik is. Olykor-olykor kellemetlen szaga is van, pedig naponta mosakodom, rendesen hátrahúzom. A makkom olyan, mintha ki lenne száradva, érintése fáj, és ilyen "ragadós". Égő érzés van jelen, pisiléskor is csíp néha. Arra is figyelmes lettem, hogy nem termelődik szmegma.

Voltam már Bőr- és nemi beteggondozóban. 3-szor is. Először kaptam egy gomba elleni kenőcsöt, nem használt. Aztán elmentem megint, a Doktor nő mondta, hogy várjunk még egy kicsit, kenjem még a krémmel. Nem használt a krém. Harmadszorra az orvos ilyen kaparékmintát vett, és elküldte a laborba, hogy biztosra tudjuk, hogy nincs-e valami fertőzés. Két hét múlva megjött az eredmény, negatív lett. Az ő szavaival élve: "Minden tökéletes". Hát ezek szerint mégsem, mert a problémám még azóta is fenn áll. Most már a makkomon is vörös foltok vannak, és már ott is csíp.

Az orvos már nem tudott mit csinálni, azt mondta, hogyha még fenn áll a probléma menjek vissza és ad újabb kenőcsöt... De már belefáradtam kicsit. Már több hónapja ezzel szenvedek.

Önök mit tanácsolnak? Mire utalnak a tünetek? Mit tegyek? Kellemetlen ez a helyzet.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. jún. 7. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
menj vissza egy másik dokihoz!
2015. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát itt a közelben csak egy Bőr- és Nemi beteggondozó van. És a kaparékminta negatív lett...
2015. jún. 7. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a kórokozó a vizeletből származik .Ettől csíp,viszket.Aztán a baktériumok ha bomlanak ,nagyon büdös tud lenni.Talán ezt kellene elmondani ,és nem azt,hogy nem termelődik smegma ,amit a leirtak szerint kétlek ,mert ettől ragadós .Ha csip a vizelet,és éget is ,akkor most urológust keressél fel .Ezzel már orvost is váltasz .

Ott is elmondhatod az összes problémádat .

Akár belső szerv rendellenes működése is okozhatja ezt a gondot .Én nem lepődnék meg ,ha az urológus más vizsgálatokra is elküldene .

2015. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik orvost kellene keresned, még akkor is, ha többet kell utaznod miatta!
2015. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam mar vizelet labor vizsgalaton is. Ott is minden negativ lett..
2015. jún. 7. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
probald ki az ezust kolloid oldatot,herbariaba lehet kapni, mindennap akar tobbszor is hasznald. par nap mulva hatnia kell.
2015. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, én is csak azt tudom mondani, hogy próbáljatok meg egy másik bőrgyógyászatot valahol. De addig is, nem nagy gond megpróbálni mást – sok bőrtünet van, ami hasonlít egymásra, ránézésre nehéz megmondani, hogy mitől hámlik. Első gondolat persze a gomba, de ha az nincs, akkor lehet tovább menni és komolyabb szereket felírni, pl. ha felmerül a gyanú, hogy ekcéma vagy seborrheás dermatitis, akkor valami szteroidosat (pl. Elocom). Ez utóbbiak meg nem fertőzés, úgyhogy valóban, a minta szerint minden rendben.


Felmerül még bennem a következő: hogy szoktál pisilni? Hátrahúzva vagy előre? Mert ha nem, próbáld meg hátrahúzva, és utána töröld meg, így a vizelet (ami enyhén savas) nem tudja (annyira) tovább marni a sérült bőrfelületet, és lehet hogy jobban is gyógyul.

2015. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!