Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség, mi baja lehet a...

Segítség, mi baja lehet a péniszemnek?

Figyelt kérdés

én és a barátnőm valószínűleg elkaphattam valami gombát. aztán itthon ilyen fertőtlenítő szerrel lekezeltük, használtunk ilyen intimtusfürdő.


az égés viszketés teljesen elmúlt mind a kettőnknek. Már csak piros és ilyen furcsa tapintású a bőr.

az én péniszem olyan lassan mint ha fonnyadna. mint egy 90 éves öreg fasz. persze csak ott ahol piros. milyen kenőcsöt ajánlanátok vagy mit tudok vele kezdeni?


2015. jan. 1. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Ne hidd hogy egy 90 évesé olyan fonnyad legyen.Jelen esetben még az is jobb mint a tiéd .

Elmész orvoshoz .

2015. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg kellene mutatnod bőrgyógyásznak! És nem ártana, ha a barátnőd is elkísérne, hogy mindketten rendes kezelést kapjatok! Lehet, hogy most nem viszket, de ha piros, "fonnyadt", akkor a fertőzés még el sem múlt teljesen.
2015. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha gomba canesten krémet ( lány esetében meg kúpot vegyen)vegyetek rá azt legalább 2 hétig kell használni.
2015. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

orvoshoz menj es ne kenegesd max olyannal, amit gyogyszertarban, gyogyszeresz javasol.

az intim mosakodogel nem gomba ellen van es nem kukira valo. A gombaellenes kenocsok (pl. canesten) pedig ha nem gombad van vagy erzekeny vagy a hatoanyagra meg irritaciot is okozhat (attol is lehet piros, erdes a bor utana).

Urulogusnak mutasd meg.

2015. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és pl a canesten kenőcs nem segítene?
2015. jan. 1. 22:14
 6/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. megvesszük a canesten kombit.
2015. jan. 1. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Urológushoz is elég elmenned,ha mindenképpen dokihoz akarsz menni,eleve kevèsbbé ciki,mint a bőrgyógyász.

Az urológus mivel férfi márvez3rt is kevesbbé ciki,aztán meg van külön vizsgáló a legtöbb helyen,ïgy vizsgálat alatt csak a doki van bent.Én gombával jártam már nála canestent írt fel(amit siman is meg tudtam volna venni)2 hétig kellett hasznalnom es semmi sex nem lehet ez alatt mert visszafertózitek egymást.


Az urológus az összes nemiszervet érintő gonddal foglalkozk,tehát ha dokihoz akarsz menni oda menj,a barátnőd meg nőgyógyászhoz,de neki hüvely kúpot ír canestenből a doki.


Urológushoz beutaló nélkül mehetsz,csak személyi és tb kartya kell.


Ha nem akarsz dokihoz menni akkor simán vedd meg a krémet,kűpot canestenből

2015. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Gyógyszerésztől is kérdezhetsz ha nincs mögötted senki,segíteni fog hidd el.
2015. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)


De gondolom gumival lehet sexelni nem?

2015. jan. 1. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:

persze gumival lehet max átviszitek más testrészre ..

gomba nem felületi részen van szval doki látogasatok meg mert azért ennyi belefér

2015. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!