Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a baja a péniszemnek? 14/F

Mi a baja a péniszemnek? 14/F

Figyelt kérdés

Hét már kb. 1 éve lila és egy kicsit be is van dagadva a fityma fékem.Ráadásul még a makkom is lila ahol húzódik a fityma fékem..Mi lehet a baja??Urológushoz nagyon nem szeretnék elmenni.Van valamilyen kenőcs amivel eltudnám tüntetni??(még egy kenőcsöt se próbáltam ki)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 20. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy rövid a fitymaféked! Ez magyarázná a sérüléskor keletkezett duzzanatot is. Ha már 1 éve ilyen problémáid vannak, akkor ne várj tovább! Beszélj a szüleiddel és menjetek urológushoz!
2014. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Lehet hogy a fitymaféked megsérült valamikor,mert csak úgy egyik napról a másikra nem lesz lila.


Nem maszturbáltál valamikor durvábban esetleg?Vagy emlékszel valamire hogy mikor vált lilává?


De ha már egy éve fennáll ez a gond,akkor mindenképpen el kellene menned urológushoz ne hogy nagyobb baj legyen.A legtöbb urológus férfi.MIvel 14 éves vagy akár egyedül,vagy barát,testvér kíséretében is elmehetsz az urológiára,ha arról lenne szó hogy nem szeretnéd hogy otthon megtudják.Nem kell beutaló a urológiára és a helyi kórházban a vizsgálat ingyenes.


Én még arra tudok gondolni hogy lehet rövid a féked és valami sérülést okoztál valamikor,mert magától csak úgy nem fog belilulni és bedagadni.


Mindenképpen beszélj otthon valakivel,mindenképpen menj el vele urológushoz mert nem normális hogy már 1 éve ez van.


De ez a lilaság,és dagadt fék ez minden napra igaz,vagy néha dagad be?


Ha szinten minden nap ez a helyzet akkor ne játsz vele tovább mert igen komoly baj is lehet belőle,hanem azonnal szólj otthon és menjél el orvoshoz vele.

2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamo77db ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon aggódsz a péniszed állapota miatt és úgy érzed, ciki orvoshoz menni vele. De ha már ilyen régen fenn állnak a panaszaid, mégis azt mondom, fordulj orvoshoz, nehogy valami komolyabb dolog alakuljon ki ott lent neked. Nem tudok mást mondani, nem vagyok orvos. Vegyél erőt magadon és rendezd le. Utána megnyugszol, hidd el.
2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
SZerintem nincs az bedagadva ,csak úgy látod.Azért lilás mert ott a legnagyobb vérbőség ,és ezt nem lehet kenőccsel eltüntetni .Nagyon vékony ott a bőr,ezért olyan átlátszó
2014. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Hát a bedagadás állandó.Nem tudom hogy mikor és miért de kb az után hogy Erdélyből haza jöttünk.(osztály kirándulás 3 nap)Még senki nem tudja és nem is nagyon akarom hogy megtudják..:S Ahol én lakom ott az urológusnál elmegy 1nap mire bejuttok.Nem fáj se akkor amikor húzogatom.Viszont gyakran van olyan hogy a makkom alja kiszárad.Nem tudom lehet hogy köze van hozzá??Nagy baj lenne ha nem mennék el urológushoz??
2014. aug. 20. 18:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy régen volt valami a fitymafékemmel de nem tudom mi.Szerintem egy kis vágás hogy lejöjjön teljesen a fityma.Az számíthat valamit hogy ha merevedésem van nem tudom lejjebb húzni a fitymám a makk közepétől?? Régen próbálkoztam egyre lejjebb húzni.Lehet hogy akkor megsérült??
2014. aug. 20. 18:11
 7/13 szamo77db ***** válasza:
100%
Barátkozz a gondolattal, hogy orvoshoz kell menned.
2014. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkor a fitymaféked lehetet rövid ha azzal volt már valami baj.


Most vagy az van hogy rövid a fitymaféked vagy az van hogy mivel írod mereven nem tudod a makk mögé húzni a fitymád hogy fitymaszükületed van vagy az a helyzet hogy azt írod mintha a fitymafék akadályoznál a hátrahúzást..



A fitymaféked korábban akkor megműtötték vagy sem?

Ha nem akkor a fitymaféked a ludas és mivel állandó dagadásról beszélsz jobb lenne urológushoz menned,ha nem megy másképp menjél el a magánrendelésre akkor hamar bejutsz adnak időpontot hozzá tudom ott fizetni kell de egyszer fizetsz és meg tudod mi a baj.


Menj el orvoshoz vele!

2014. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha a fitymaféked megműtötték és átvágták akkor meg arról van szó hogy fitymaszükületed van és valóban azt lehet otthon tágítani ha tornáztatod de ez csak akkor jó ha a fitymáddal és a fékeddel sincs semmi baj,se seb,se gyulladás nincs,de mivel a tiéd be van gyulladva ezt ne tedd.Urologushoz kell menned mindenképpen.


Ha metélés javasolná akkor meg mond meg neki ezt mindneképpen el akarod kerülni és más lehetőséget keressen,sok lehetőség van még.Lehet ha elmennél hozzá csak valami kenőcsőt írna fel akár.De menjél el hozzá most még van egy kis idő iskolakezdész előtt szóval most azonnal szólj otthon és menjetek el még a héten ez nem játék.


Ha most elhanyagolod nem fog a gondod megoldodni sőt még rosszabbá válhat és akkor lehet hogy valóban metélés lesz a vége.

2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké akkor szólok itthon...A metélést akkor se vállalnám el ha csak az lenne az utolsó lehetőség....

Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 20. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!