Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a péniszemnek?...

Mi baja lehet a péniszemnek? Barátnőmnek is vannak tünetei, volt is orvosnál, de nem gombás fertőzés. (Képpel)

Figyelt kérdés

Már 4-edjére jön vissza ugyan ez a probléma.

Szex után azonnal piros pöttyök jelennek meg a makkomon, amik 1 óra után kb. enyhülnek, néha szinte el is tűnnek. Kissé égető/viszkető érzést érzek. 2 esetben szépen lassan eltűnt, 2 esetben viszont a fityma rész is kezdett összehúzódni, és a bőr elkezdett repedezni(felhúzás miatt).


A barátnőmnek semmi tünete nincs, viszont ha nekem van, vagy érzem, hogy esetleg lesz tünetem, akkor neki is érzékeny nagyon, gyakran fáj neki és volt 1 alkalom, amikor szét is repedt neki a bőre (3-4 hajszálnyi vastagságban).

Mindig eléggé nedves, gondoltunk már erre is, ezért vettünk sikosítót is, de nem ez a probléma, és nem is csináljuk durván.


Elment orvoshoz, amikor a legnagyobb problémája volt, kenetet vett és elküldte laborba, de negatív lett, semmi gombás fertőzése nincsen.

Azt mondta, hogy fogalma sincs, hogy mi lehet a baj, de azért írt fel neki új fogamzásgátlót, mert lehet, hogy az a baj...(szerintem nem, de mindegy, szed azóta új fajtát. A régebbit 4 évig szedte)


Amikor nekem tünetem van, kenem canesten krémmel 2-3-4 napig, de azt veszem észre, hogy ettől csak rosszabb, kiszárítja a bőrt és jobban viszket tőle!

Volt, hogy bepantennel kentem, az még rosszabb!

Általában neogranormonnal kenem be, attól kissé megnyugszik!


Mindig el akartam menni orvoshoz, de mindig közbe jött valami és jelenleg is ez a helyzet. Jövőhéten hétfőn tudok csak elmenni, de félek, hogy addig megint elmúlik, és nem lesz tünetem amit láthatna.(bár most csináltam fényképet is)


Egyébként ez ugye a 4. alkalom, hogy van ugyan ez a tünetem és az elején csak 4-6 pötty volt, idővel egyre több és most szinte tele van!

Eléggé megijedtem, ilyen csúnya mèg sosem volt!


Szerintetek mi lehet a baja?


Kép:


[link]


2015. márc. 16. 22:06
 1/6 A kérdező kommentje:

A 3. esetnél annyira összeszűkült a fitymám, hogy merev állapotban nem lehetett felhúzni!


Jelenleg nincs ilyen problémám egyáltalán...

2015. márc. 16. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Hát igen,...kedves Kérdező. Míg eddig mindig csak másvalaki esett bele a problémába, s súlyosbította saját helyzetét azzal, hogy "engedte a körülményeket folyton közbejönni" és/vagy "kifogást keresett, hogy megúszhassa az orvost, akár mint minden önjelölt itteni orvosjelöltre hallgatva orvos helyett Canestennel kente, és csak rontott a helyzetén, most te lettél az a "másvalaki". Ez sajnálatos.


És az még sajnálatosabb, hogy most már tényleg szerintem mindenki csak azt fogja tudni neked is itt írni, hogy szedd össze magad, ne engedd a körülményeket közbejönni, és még holnap sipircelj el a bőr- és nemibeteg gondozóbe, mert más nem fogja tudni neked olyan javaslattal szolgálni, amivel segíthetsz magadon, főleg olyannal nem, amit föl is vállal!


Te is pontosan tudod ezt. És azt is, hogy pontosan igazam van! Szedd össze magad, és ne várd meg míg körülmetélteted saját magad míg vársz a lukas semmire!

2015. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudom, mennék is ha tudnék, de most pl 300km-re vagyok a lakhelyemtől..

És nem megyek haza a héten.


Ha nem gomba akkor mégis mi lehet ez?

Minek vannak ilyen tünetei?

2015. márc. 16. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj óvszert használni néhány alkalommal, hogy akkor akkor is jelentkezik-e. Lehet a hüvelyben olyan baktérium, ami a kis hámsérüléseket elfertőzi.
2015. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami oknál fogva nem tudom megnyitni a képet. De a leírásod alapján, és a tünetek szerint. Herpes genitalis od van. Genitális herpesz. Ez vírusos fertőzés, és bizony gyógyíthatatlan. Ha egyszer elkaptad életed végéig megmarad és fertőzni fogsz mindenkit. Persze nemi úton terjed. Vagyis valamelyik partnernek volt egy kis etyepetye! De úgy is lehetett, hogy a barátnőd, ivott más poharából. A szája megfertőződött, aztán orális úton a péniszed is elkapta. A dolog úgy van amikor legyengül az immunrendszer erőre kap a vírus ilyenkor jelennek meg az apró hólyagok. Később kifakadnak hegesedik a helye. Ekkor reped be a bőr és fáj. Nekem is volt és sikeresen kezeltem. És már 4 éve nincs. Lehet kigyógyultam? Vettem méhésztől 10 % os propoliszkrémet. És cseppeket. Amint előjött a hójag rácseppentetem egyet. Hagytam igya be a bőr, majd bekentem. 10 cseppet megittam reggel, 10 et este. 2 év után elmúlt. Azóta nincs tünet. A csajomat meg kidobtam. Összeveszet a barátnőjével, az meg bosszúból elmondta nekem mikor és kivel kefélgetett míg én dolgoztam. És igaz volt. Sajnos.
2015. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neem, szerencsére nálam nem ez van :)

Nem hólyagos egyáltalán és még csak nem is hasonlít hozzá.

Azért köszi hogy írtál!

A csajodat meg el kellett volna adnod az araboknak...

2015. ápr. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!