Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és nem igazán...

14 éves vagyok és nem igazán szőrösödök. Mikkorra kellene elkezdődnie?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj. Majd ha 16 éves korodban sem kezdesz szőrösödni, akkor kezdhetsz aggódni, hogy hormonprobléma.
2015. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hónaljam teljesen csupasz.a bajszom az nő csak szőke. A nemiszervem fölött van szőr csak kevés.
2015. máj. 26. 00:06
 3/10 anonim válasza:
20%

Ugymondván borostát akarsz?

Ha igen akkor növeld a tesztoszteron szinteted..Eddzél, de ne sulyzókkal hanem saját testi edzést végezz mert még kis korú vagy.. Itt van egy oldal is : [link]

2015. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az arcomon annyira nem is zavar csak azért mert az összes osztálytársamnak van de a hónalj az eléggé szerintem annak már nőni kéne. Amúgy köszi az oldalt.
2015. máj. 26. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod.Hol van az megírva hogy 14 évesen már mindenhol nagy szőrzetnek kellene a tested boritani.

Megjegyzem mivel szőke vagy ,a nagy is kevésbé fog látszódni .Semmiféle hormon pótlás nem kell neked .

2015. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 17 éves koromig csupasz volt a hónaljam, aztán hirtelen lett dzsumbuj.
2015. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Későnérő lehetsz.


Átlag magas fiúknál 12-13 éves koruk elején indul meg a fanszőr növekedése,akiknek ennél később azok későnérők.


Te milyen magas vagy?



-Mert alacsonyabb srácoknál van hogy a szőrösödés akár pár évvel később indul meg,néha kisebb a pénisz is és később lesz sperma is akár.


Mikor kezdett fanszőröd nőni?


16 éves kor amikorra mindneképpen egy srácnak kell hogy legyen fanszőre és spermája is!Ha addigra nem lenne akkor endokrinológushoz kell fordulnia.


És na ná,hogy nem örülsz neki hogy te még nem szőrösödsz úgy mint mások,hiszen senki nem akar fejlődsében a többiektől lemaradni.

Az ciki amikor 12-13 évesek szőrösödnek és valaki idősebb és nincs szőrzete,vagy spermája,vagy kisfiús a mérete.Senki nem akar fejlettlenebb lenni mint a koraibeliek.


De nincs veled semmi baj.

Későnérő lehetsz.

2015. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
168cm.
2015. jún. 1. 00:28
 9/10 anonim válasza:

nekem 12 évesen már elég nagy fanszőröm volt, bajuszom is volt. Most 14 vagyok de a hónaljam nekem is csak most kezdett el szőrösödni :) későn érő lehetsz :)

14/F

2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A magasságod az elég jó,a hónaj sokaknak később kezd el szőrösödni,de ha van már fanszőröd akkor nincs miért aggódni.


Fanszőr van már?

2015. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!