Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy 13 évesen kissé...

Normális hogy 13 évesen kissé nagyon szőrösödök?

Figyelt kérdés
a lábam,a karom tiszta szőr,még az újjaimon is vannak,meg még a hasamnál is van már.Szerintetek normális,hogy nem 15-16 évesen jönnek ezek elő?És egy strandon ez nevetségesnek néz ki?
2014. júl. 20. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kb 11 éves korom óta szőrtelenítem pl. a lábam, mert ott erős fekete és sűrűn növő szőrszálak voltak. Persze ezt betudtuk otthon annak, hogy sötét szemem, hajam, szemöldököm van és ezért ilyen. A karom is eléggé és látványosan szőrös volt, suliban meg is szóltak miatta. Későbbiek során kiderült, hogy hormonproblémám van, amit azóta nem sikerült megoldani. Lehet érdemes lenne felkeresni egy háziorvost.
2014. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen az,mert te előbbre lehetsz a nemi érésben is a társaidnál.A szőrösödés nagyban függvénye ennek.Hisz ezt a nemi hormonok váltják ki,férfiasodsz .
2014. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamo77db ***** válasza:
Volt egy ilyen szőrös osztálytársam, nyolcadikban már borotválkozott! Az arcán persze. Úgy hogy ne ijedj meg a szőrzet megjelenésétől. Én pl. gimi harmadikban kezdtem rendszeresen borotválkozni! Nem vagyunk egyformák, ennyi.
2014. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. 13 évesen tiszta szőr mindenhol.Engem nagyon zavart,sokat cikiztek miatta.
2014. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

engem is piszkáltak amiatt mert szőrös volt a kezem és a lábam 13 évesen


érdekes módon csak a fiúk

a lányoknak tetszett :D


(bár akkor annyi eszem nem volt, hogy azt mondjam nekik, max akkor érdekelne a véleményetek ha b..uzi lennék)

2014. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ám érdekes módon borotválkozni napi szinten csak 18-19 éves koromban kellett
2014. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Borotválkoznom kell már.
2014. júl. 20. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
na de nem naponta
2014. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Normális hogy szőrős vagy,koránérő típus vagy.Az sokkal nagyobb gáz amikor meg sok annyira későnérő,hogy 14 évesen is még tök csupasz a péniszük és akkorák mint a 11 évesek,ráadásul kicsi a gatyó tartalom is,mint valami kisgyereké



Annak a 13 évesnek akit csak a fiúk piszkáltak üzenem hogy azért van mert sokszor féltékenyek azért piszkálódnak,lehet akik beszóltak fiúk azok meg csupaszkák voltak és így terelték el magukról a figyelmet.


Kezed,lábad ne borotváld le,semmiképp se!

Ha a fanszőrődnél is sok lenne a szőr akkor azt ollóval csak rövidre vágd de nem hogy leborotváld.


totál normális amit írsz,csak te koránérő vagy.

Hidd el az is ciki amikor vannak olyan 16 évesek akik úgy néznek ki fizikálisan mint valami általános iskolás kisfiúk.


-És nem nevetséges a strandon!

-Gondolj bele külföldön a fiatalok meg a hónajszőrük sem szedik le,sőt ha akció filmet nézel ott sem fogsz nagyon csupasztott férfit látni.


Ebben semmi nevetséges nincs,az cikiz aki meg csupaszka,vagy agyilag még nagyon gyerek,dedos.

2014. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!