Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14,5 éves vagyok és egyszerűen...

14,5 éves vagyok és egyszerűen nem szőrösödök! A farkam nagyon kicsi 2-3 szőrszáll fölötte de semmi több de pedig 175cm vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni?

2015. máj. 24. 17:27
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Ezek nagyon egyénfüggő dolgok, nem kell bepánikolni miattuk. Bőven van időd fejlődni még. Képzeld el, az egyik barátom annak idején már nyolcadikban rendszeresen borotválkozott, nekem pedig csak gimi harmadikban kellett elkezdeni. De fel sem merült bennem, hogy ez valami rendellenesség lenne. Már csak megkérdezem, mennyi az a kicsi méret, ami miatt így bepöccentél? Ha akarsz, írj privit.
2015. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszerüen későn érő típus vagy vagy nem vagy szörös fajta
2015. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írta. Egyszerűen későn érő vagy. Mekkora az a "kicsi"? Nem kell parázni. Hamarosan beindulnak a hormonok.
2015. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lankadva 2-3cm mereven 5-6cm
2015. máj. 24. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem egy nagy méretről irtál,de még az elkövetkezendő

3-4 évben nagyot növekedhet .Van akinek ekkor már 15-16,.de ennyi is marad.Nem kell kétségbe esni .Mindenkiben ott a fajfentartásért felelős hormon,és meg fog növekedni .

2015. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ilyen magas vagy?

És hogy ekkora a péniszed?


Mert magasabb fiúknál általában a nemi érés normális időben beindul és normális méreteik vannak.


Ez most nagyon fura,nagyon alacsony gyerekek írtak ilyen kicsi méretet,de még ők is nagyobb méretet írtak mereven.



Spermád már van?


Még nem baj,de nagyon furcsa ez.


Már serdülnöd kellene,legalább mereven a 10-13 cm határba kellene lenned.

2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs spermám!
2015. máj. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!