Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kicsi a péniszem?

Miért kicsi a péniszem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok mereven 6-7 cm a pénszem :(((

szerintetek ez baj?



2015. máj. 16. 15:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még spermám sincs....
2015. máj. 16. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert még te is kisfiú lehetsz, az éveidtől függetlenül .A változás majd hirtelen fog megtörténni nálad .
2015. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
Hangod mutál már vagy szőrösödsz?
2015. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű későn érő vagy. Nem indult meg még a serdülés. Ne aggódj hamarosan nőni fog. Kérdezték de megkérdem én is. Milyen a testalkatod? Hogyan állsz a szőrösödéssel? Ez azért fontos. Az jelzi a serdülés kezdetét.
2015. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alacsony,kicsit testesebb vagyok. nem, nem nagyon szőrösödök még.
2015. máj. 16. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Akkor későnérő vagy.


Akik a te korodban nagyon alacsonyak azok többnyire évekkel később szoktak a kortársakhoz képest fejlődni,férfiasodni.Később lesz szőrzetük,spermájuk és gyakran kicsi a péniszük is,de amint elkezdenek nyúlni ezt a lemaradást behozzák.


Az hogy szőrösôdsz már jó jel!


Spermát legkésőbb 16 éves korban kell hogy a szervezet termeljen,ha nem endokrinológushoz kell menni.


Milyen magas vagy?Apukád milyen magas?Mereven 5 cm?


Apukád magasságából tudunk következtetni milyen magasra nőhetsz meg.

2015. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én a helyedbe egy orvoshoz elmennék
2015. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 de jó hogy nem te vagy a kérdező,így orvoshoz sem kell menned .
2015. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szőr semmit nem jelent, 36 éves vagyok és ha egy hétig nem borotválkozok szinte nem is látszik. Viszont volt egy cimborám ő 18 évesen már úgy nézett ki mint Bin Laden.
2015. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem az arcszőrzetre gondolok.Az arcszőrzet más valakinek az arca alíg szőrösödik vagy csak a 20-as éveiben kezd borosta nőni.De gondolj bele fanszőrzet átlagosan 12-13 éves kor elején kezd el nőni,akinek ennél később az már későnérő.


Hanem hogy a fanszőr ha elkezd nőni akkor az azt jelzi,hogy a serdülés már megkezdődött,tehát elkezdett fejlődni mêg ha csak lassan is,pár évvel később mint a korabeliek.Tehát jó hogy serdül már.


Vannak nagyon alacsony,szinte kisgyereknek kinéző 15 évesek,tehát aki nem simán alacsony,hanem se arcra,se fizikailag nem egy középsulis gyerekre hasonlít, na náluk nem csoda ha pici még a nemiszerve,hiszen testileg még gyerek.

2015. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!