Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez akkor hogy is van?

Ez akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom mesélte hogy pár éve kb. 17-18 éves lehetett, és egy csajjal szeretett volna szexuális kapcsolatott létesíteni, csak az óvszer a szoba másik végében volt, és ugye el ment érte, csak sötét volt es az ágy mellett volt egy hinta szék, és amikor ugye ment volna vissza az ágyhoz megbotlott benne es álló péniszel hasra esett. Nagyon fajt neki azt mondta hogy abban a pillanatban annyira fájt hogy sírt is, na és akkor elvileg eltört, mondta hogy sokaig fájt neki de nem mentel orvoshoz semmikor, probálgatta egy hónapig hogy feláljon neki de nem járt sikerrel utána már nem igazán probálgatta, azután 3 hónappal a "törés" után így egyszer csak felállt. De en azt olvastam erről hogy ha egy pénisz "törés" bekövetkezik akkor rögtön orvoshoz kell fordulni de ő ugye nem ment. De nekem most legjobb baratnom az ő baratnoje es mondta hogy olyan 5 honap alatt nagyon ritkan de volt olyan h nem allt fol ugy ahogy kellett volna vagy stb... meg a fiú szerint a peniszmerete se valami nagy es hogy ezek lehetnek a tores miadt is hogy nem ment orvoshoz? Meg azt sem értem hogy ha nem kett kezelve meg semmi akkor meg is hogy gyógyult be? es valoban ha nincs kezelve a "toreskor" akkor akár a jövőben nem igazan nőhet a penisz?

2015. máj. 3. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézesse meg urológussal.
2015. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!