Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat így a csuklóm?

Mitől fájhat így a csuklóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napok óta fáj a bal csuklóm. Kezelem szteroidos kenőccsel és rajta van a csuklószorító is, de nem igazán érzem a javulást. Főleg akkor fáj amikor így előre vagy hátrafeszítem. Nem tudom elképzelni mitől lehet, mert nem erőltettem meg és nem is emeltem nehezet. Szerintetek mi lehet ez? 19 éves vagyok.
ma 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem emeltél fel valamit rosszul, vagy amikor be akarsz nyúlni a kanapé alá a távirányítóért, de rossz szögben van a kezed és meghúzódik.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár ínhüvelygyulladás is lehet, de mielőtt elkezded a szteroidos krémeket használni, érdemesebb lehet elmenni vele a háziorvoshoz és kérni beutalót reumatológiai szakrendelésre.


Belsőleg ható gyógyszerek közül ízületre nekem nagyon bevált az Appranax.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!