Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hererak? (keppel)

Ez lehet hererak? (keppel)

Figyelt kérdés

Sziasztok a minap vettem eszre, hogy a jobb oldali herém nagyobb mint a masik, nagyon megijedtem es kutattam az interneten es irtak olyanokat is, hogy a hererak jele. Csinaltam két darab kepet, es remelem nem szegek meg vele semmi GyakoriKerdesek szabályt. Itt a két kep [link]

[link]

(remelem linkbe jeleninti meg:D) a képen a bal oldali herém a nagyobb, szerintetek ez lehet hererak? Orvoshoz nem szeretnek menni csak ha tenyleg baj van. Elore koszi a válaszokat!



2015. ápr. 17. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A herék nagysága nem egyformák.Normális a tiéd.

A here rák nem erről szól .

2015. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Egyiket nem tolti be.


Ezt itt senki nem fogja tudni meg mondani.

Azt mondjak lehet akkor max megijedsz lehet feleslegesen.Azt mondjak nem az akkor megnyugszol es kozbe kitudja mi van,vagy mi nincs.


Nyugodtan fordulj orvoshoz hogy ne feszengj ezen mert az se lenne jo (ne adj isten..) ha keso fordulsz a dokihoz.


Van valami fura tuneted is melle mellekesen kerdem? Fajdalom..egyeb?


Lenyeg ne neten kutasd mert pszhiesen (tudom rosszul irom) is megbetegedhetsz te is a vegen... Nyugodtan fordulj dokihoz.

2015. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem meg nem egyforma hosszúságú minden hajszálam. Akkor mi van?


Egyébként, nem értem:be vagy szarva, de ha azt mondanák, hogy nem az, akkor nem mész el orvoshoz, ha viszont egy csapat idegen a neten azt írja, hogy hererákod van, akkor elmész???

2015. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Márpedig ha nagyobb, vagy piros, vagy faj, vagy bármi elváltozást tapintasz rajta mindenképp mutasd meg orvosnak, egyik kép működik csak azon nagyobbnak tűnik. Nem tudom hány éves vagy de a hererak a fiatalok betegsége s mocsok betegség, úgyhogy mutasd meg.
2015. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Sztem ezzel egyáltalán nem kell viccelni, a hererak hamar ad attetet. Valóban nem egyforma normálisan se a méret, de ha feltűnt a kérdezőnek akkor lehet h eddig nem volt ekkora különbség a kettő közt.
2015. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hererákot nem lehet képről diagnosztizálni, meg kell tapogatni. Az meg honnan fogod megtudni, hogy baj van, ha nem mész el orvoshoz?
2015. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem tudja miről lehet felismerni a here rákot,az mi a faxnak irogat ide .Nem ebben,de még más dolgokban sincsenek tisztában.Normális dolog az,amit a heréinél tapasztalsz,még egyszer is azt kell irnom.Sok válaszolónak jól esik ,ha riogatja a másikat .
2015. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Vagy lehet h olyan is válaszol aki több 10en20on évessel találkozott mar (munkájából adódóan) akik elhanyagoltak az ilyesmit. De legyen neked igazad utolsó
2015. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb férfinak az egyik heréje nagyobb,mint a másik.Kinézetre ez normális,semmit furát nem látok rajta.


A hereráknál csomót,vagy fájdalmat lehet érezni.

2015. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, menj el urológushoz


félni fogsz, de nézesd meg, és ki fog derülni normális e


de utána megnyugszol

2015. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!