Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez hererák?

Szerintetek ez hererák?

Figyelt kérdés

Már észrevettem egy csomót a herémen de nem mindig tudom kitapintani.. néha fáj az alhasam meg a heréim fájnak..

Nagyon félek .. :(( még csak 16 éves vagyok..

Anyuék nem tulajdonítanak neki nagy ügyet mert focizok és azt mondják hogy meghúzhadtam, vagy mert elég sokat ülök gép előtt és meg nyomódott a herém.

De a fájdalom NEM ÁLLANDÓ, és azt a csomót se tudom kitapintani mindig, vmikor sikerül és vmikor pedig eltűnik



2015. ápr. 5. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mellékherédet tapintottad ki?
2015. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A rákot nem kiséri fájdalom .Ez okozza a legnagyobb gondot ,az orvosoknak .
2015. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én már nemtudom annyira idegesvagyok, hogy már nemtudom, de néha ilyen kicsi kis csomót érzek, és fájnak is.. :/
2015. ápr. 5. 19:48
 4/16 anonim válasza:
85%
orvos, maybe
2015. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, a saját megnyugtatásod érdekében is jó lenne, ha megnézetnéd! Beszéld meg a szüleiddel és menjetek el egy urológushoz!
2015. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akár egy közeli izom is meghuzódhatott,és oda is kisúgárzik a fájdalom .Vannak a zacsiban izom csomók is amit ki lehet tapintani.Nyugi .
2015. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de azt mondják, hogy ilyen hülyeségért elmenni urológushoz.. meg tavaly hipochondriás voltam, nagyon féltem a ráktól..
2015. ápr. 5. 19:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmész a dokihoz, megtapogatja, megnyugodsz. Szülők sem kellenek. 10 perc alatt végzel.
2015. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

rendben, de nagyon félek .. :( mi lesz a tényleg rák.. meghalok.. :(


Vagy nem lehet hogy egy ondóvezeték csatlakozási pontját tapintottam ki? vagy ilyesmi?

2015. ápr. 5. 19:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad és menj el az urológushoz a rinyálás helyett.
2015. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!