Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez hererák?

Szerintetek ez hererák?

Figyelt kérdés

Már észrevettem egy csomót a herémen de nem mindig tudom kitapintani.. néha fáj az alhasam meg a heréim fájnak..

Nagyon félek .. :(( még csak 16 éves vagyok..

Anyuék nem tulajdonítanak neki nagy ügyet mert focizok és azt mondják hogy meghúzhadtam, vagy mert elég sokat ülök gép előtt és meg nyomódott a herém.

De a fájdalom NEM ÁLLANDÓ, és azt a csomót se tudom kitapintani mindig, vmikor sikerül és vmikor pedig eltűnik



2015. ápr. 5. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" azt a csomót se tudom kitapintani mindig"


Akkor meg nincs miért aggódnod, a tumor nem múlik el magától, mindig ott marad és növekszik!


Téged jó eséllyel ez érint:


"Herevisszeresség


Többnyire a fiatal férfiak betegsége. Legjellegzetesebb és leggyakoribb előfordulás magas vékony fiúkban figyelhető meg.


A férfiak 8-23%-a érintett valamilyen mértékben, az esetek legalább 90 százalékában a bal here visszeres. Kamaszkorban a hirtelen megnövő testmagassággal párhuzamosan nő az előfordulás gyakorisága is, amire a herevénára nehezedő nagyobb hidrosztatikai nyomás adhat magyarázatot."

2015. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8 as ,tapogatásból még egy doki sem mondta ki hogy rákos lenne a here.Ahhoz komolyabb vizsgálatokra van szükség .

A herén göbök találhatók ,ha rák lehet .

2015. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"mi lesz a tényleg rák.. meghalok."


A hererákot kb. 90%-ban meg tudják gyógyítani, ha időben diagnosztizálják. Ehhez pedig az kell, hogy keress fel egy orvost! Nem kell a szüleidet zaklatni miatta, ha ilyen szar a hozzáállásuk, akkor menj el egyedül a dokihoz.

2015. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mellékhere vagy visszeres tágulat. Mindkettő normális ill. a visszeres megvastagodás a normális variációja. Alhasi fájdalom meg lehet a lágyéki nyirokcsomók "izgalma" is, ami ilyen télvégi-tavaszi vírusfertőzésektől terhelt időben nem ritka.
2015. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
és az a csomó mi lehet
2015. ápr. 5. 20:17
 16/16 anonim ***** válasza:
A hererák magán a herén tapintható egy göb és nem csomó. Az folyamatosan ott van és folyamatosan kitapinthatod. Fájdalmat nem okoz sehol sem. Valószínűleg a mellékherédet érzed és esetlegesen lehet van egy enyhe mellékhere gyulladásod ami miatt fáj.
2015. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!