Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadás?

Fitymafék szakadás?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete volt a fitymafék műtétem, ahol igazából nem is meghosszabbították, hanem inkább csak lejjebb varrták vissza. Igaz így jobban hátrahúzhatom, de ugyanúgy feszül, talán még jobban. És most szex közben rögtön az elején éreztem egy nagyon kellemetlen érzést, és elkezdett vérezni. De miután elállt, a helyén csak egy kis folt maradt. Most elszakadt a fék, vagy csak még nem gyógyult be teljesen, és a heg sérült meg. (Mert egyébként ott vérzett nagyon, ahol visszavarrták)

2015. márc. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy elszakadt féket le kell műteni.Most majd 2 x szenvedsz vele . 10 nap alatt tökéletesen gyógyul ,és többet soha nincs gond vele .Szerintem most is elszakad a varrás mellett.
2015. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Le kellett volna műteni szerinem már akkor.
2015. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet az lesz... az hosszabb műtét? vagy kellemetlenebb?
2015. márc. 14. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
hiába pontoztok le okoskák,ez így van -.-"
2015. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!