Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafékem elszakadt, és...

Fitymafékem elszakadt, és kenegetem Neogranormonnal. Mikor Szexelhetek leghamarabb?

Figyelt kérdés
2 hete hogy elszakad. Gumival jó, mert nemszakad tovább, meg nem is fáj csak egy picit néha. De gumi nélkül majd bele halok úgy fáj, meg tgnap tovább is szakadt egy kicsit. Ha kenegetem Neogranormon kenőccsel. Mellette gumival szeretkezhetek?? És kb. hány hét mire helyrejön vagy elmúlik a fájdalom? Milyen orvoshoz kell fordulni ezzel??

2012. aug. 13. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Te jó isten! Mondd, hogy csak viccelsz!!! Elszakadt, és neked az a legfontosabb, hogy mikor szexelhetsz? Barátom, ezt sebésznek látnia kell. Nem véletlen van az odanőve, el sem tudom képzelni, miféle behatás szükséges az elszakításához. Mondd el a háziorvosodnak, hogy jártál, ő majd megmondja, hogy a sebészetre vagy az urologusra tartozik a téma. Bár szerintem sebészet.


Rettentően elfertőződhet az a seb, azt a végén nem lesz farkad, amivel szexeljél.

2012. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!