Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nekem nőként hüvelygombám...

Ha nekem nőként hüvelygombám lett és Canesten Kombit használok, a barátomnak meg odaadtam a krém felét hogy ő is kezelje magát akkor mikor szeretkezhetünk leghamarabb?

Figyelt kérdés

Rajta semmilyen tünet nincsen, nem is vagyok benne biztos, hogy elkapta, mert a tünetek kb azután jelentkeztek csak nálam, hogy utoljára együtt voltunk. És akkor sem voltunk teljesen együtt, csak egy kicsit hozzám dörzsölgette mert akkor én épp menstruáltam.

A hüvelygombát nem tőle kaptam el, hanem nagyon erős antibiotikumot szedtem és közben menstruáltam ami felborította a hüvelyflórámat.

Azt mondták, hogy miután nekem letelt a 3 gyógyszeres nap, még várjak 2 napot és utána már lehet mert nem vagyok fertőző. Viszont én ma tartok a 3. napnál, a barátomnak meg csak ma tudtam oda adni a kenőcsöt, így ma kezdte el magát kezelni. 1 hétig kell neki kenegetni.

Jövőhét kedden valentin nap és szerettem volna meglepni őt. Akkor már szeretkezhetünk vajon? (az az ő kezelésének az 5. napja)


2012. febr. 10. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
képzeld, az én nőgyógyászomnak az a mániája, hoy feltétlenül legyünk együtt a kezelés közben, mert úgy mindenki garantáltan részesül a kenőcsből és könnyebben szét is terül a hüvelyfalon. ő azt mondaná, h kenje be magát a párod Canestennel és szeretkezzetek egy nagyon Valentin napkor, így két legyet üthettek egy csapásra :).
2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!