Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyből a lényegre. Le tudom...

Plasticman kérdése:

Egyből a lényegre. Le tudom húzni a bőrt a péniszemről merv állapotban is, de csak egy picivel a makk alá, ez után már nem tudom vissza nyomni a makkra csak miután úgymond "lelankadt". Azt szeretnem tudni, hogy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi beavatkozás szükséges. Egyesek a melleiket csináltatják meg először, és csak aztán a szeméremajkakat.
2014. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nehézkes a fitymád fel-le húzása, akkor valószínűleg van egy kis szűkületed. Urológushoz kellene fordulnod!
2014. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha könnyen tudod merev állapotban is hátrahúzni a fitymád az jó,a makk mögé kell tudni húzni.

Biztonság kedvéért elmehetsz akármilyen fiatal is vagy urologushoz(helyi kórházban ingyenes,beutaló nem kell hozzá,csak a rendelési időre kell elmenni)egyedül vagy kísérővel és rákérdezhetsz,mert ha merev a péniszed azért akkor is vissza kellene tudni húzni a fitymát.

2014. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!