Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkezdtem gyógyulgatni?

Elkezdtem gyógyulgatni?

Figyelt kérdés
Szóval régebb óta volt ez a dolgom h ha fel akarom húzni q fitymám akkor csíp, namost ma este furdesnel megcsinaltam azt a módszert h huzogatom és meleg vizzel mosom közbe ès miután ez megcsináltam azután megint felhuztam nem meleg víz alatt hanem fürdés után és simán fájás nélkül feljött ez már gondolom javulás? És még mennyiszer csináljam ezt? Köszönöm a választ! :)

2014. máj. 11. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
napota csinald és nem lesz gond :D
2014. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is azt kellene eldönteni, hogy fitymaszűkületed van-e vagy letapadásod?

Letapadásnál a fitymát megpróbálhatod óvatosan és fokozatosan hátrahúzni, de a fitymaszűkületnél a fityma hátrahúzását nem szabad erőltetni, mert a fitymád bőre berepedezhet/megsérülhet (ilyenkor tapasztalhatod, hogy a víz csípi a péniszed bőrét)! Ha ez sokszor előfordul, a fitymád még jobban összeszűkülhet!

Otthoni kísérletezés helyett jobb lenne, ha inkább megmutatnád egy orvosnak!

2014. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg javulás, de ha elmész sebészetre, ambuláns módon megszabadítanak ettől a tehertől.
2014. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fitymaszűkület
2014. máj. 11. 22:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nemfajt miközbe víz ért hozzá csak azt éreztem h meleg víz esik rá
2014. máj. 11. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fitymaszűkületed van, akkor ez a módszer korántsem biztos, hogy használni fog! A fitymaszűkületet (kivéve a csecsemő- és kisgyermekkorit) általában a fityma bőrének hegesedése okozza. A heges bőrfelület nem rugalmas és tágulás helyett sérüléssel reagál a hátrahúzásra/nyújtási kísérletre. A látszólagos javulás után, ha ezek az apró sérülések meggyógyultak, a szűkület ismét kialakul! Szóval inkább kérd ki akár több orvos véleményét is, de az otthoni kísérletezéssel vigyázz, mert hosszútávon ronthatsz is a szűkületen!
2014. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!