Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rohad a fitymám. Mit tegyek?...

Rohad a fitymám. Mit tegyek? Szó szerint mintha bomlana. Mi ez?

Figyelt kérdés
Hámlik róla a bőr és kicsit feketedik.. nem tom mi volt. Felelsz vagy merszeztünk és hipóval öntöttem le. Aztán másnapra nagyon elkezdett fájni ,felhúztam a bőrt és ilyen lett.

2014. jan. 22. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Miért ? Hihetetlen, hogy súlyos esetben azonnal beavatkozik egy orvos ? Szerintem hihető, létező dolog az ambulancia.
2014. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Milyen az élet és a maszturbálás fityma nélkül ?
2014. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Most még elég szokatlan.. Kiverni azóta még nem próbáltam. De idővel majd hozzászokok.
2014. jan. 26. 21:10
 44/52 anonim ***** válasza:

ma már a metélések zömét ambuláns módon végzik, tehát ebben nincs semmi extra.


ne viccelj, ne is próbálkozz a kiveréssel!!! várj még azzal pár hetet, mert aztán ha nem szépen forr össze amiért most nem hagyod békén, örök életre bánni fogod!! nem viccelek! nagyon nem mindegy, hogy szépen összeforr-e vagy esetleg felszakadozik és stb ...


és egyébként hadd kérdezzem meg, mennyire metéltek? kb meddig vágták? csak makk pereméig vagy tovább?

2014. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Csak a pereméig kellett ,mert szerencsére nem terjedt tovább..
2014. jan. 27. 06:39
 46/52 anonim ***** válasza:
67%

jó hát nem olyan nagy baj az ... sőt sok helyen kifejezetten a férfiasságnak tudják be, és hülyén néznek a metéletlenekre. de ez így akkor nem is mondható durva beavatkozásnak, mert láttam én olyat is, akinek kb a farka feléig volt metélve, azaz gyógyulás után az a bizonyos gyógyult heg a makk peremétől még igen távol volt, hát gondolom merev állapotban meg aztán főleg. Úgyhogy emiatt egy kicsit se izgasd magad, csak itt nálunk tűnik kicsit szokatlannak (?), de aztán menj ki egy nudistrandra, aztán meglepődsz h mennyi metélt fiatal van, akik tőlünk Nyugatabbról jöttek.

Csajok véleménye pedig megoszló, de azért én nagyobb %-ban hallok pozitív hozzáállást.

Egy biztos: megúsztad és még rosszul se jártál. Csak azért a jövőben jobban vigyázz a legnemesebb szervedre :)

2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
hipóval.... Attól ki kellett volna fehérednie!
2014. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Akkor próbáld ki és nézd meg a színét!
2014. jan. 27. 15:45
 49/52 anonim ***** válasza:
47-es vagyok. Kösz de inkább majd felelek a kérdésekre, mint merjek.
2014. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Legalább nem leszel "kétperces" pasi :))

De remélem tanultál ebből a hülyeségből...

2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!