Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rohad a fitymám. Mit tegyek?...

Rohad a fitymám. Mit tegyek? Szó szerint mintha bomlana. Mi ez?

Figyelt kérdés
Hámlik róla a bőr és kicsit feketedik.. nem tom mi volt. Felelsz vagy merszeztünk és hipóval öntöttem le. Aztán másnapra nagyon elkezdett fájni ,felhúztam a bőrt és ilyen lett.

2014. jan. 22. 20:50
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
79%
Menj el dokihoz, te igen nagy barom, ebből később rohadt nagy gondjaid lehetnek... 14 évesen ennyi eszed hogy lehet?
2014. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
58%

És a hipó dobozán az, hogy maró folyadék meg hogy méreg, az nem sugallta azt, hogy ez így esetleg már... túl sok lesz a jóból?


És a francért nem mostad le utána azonnal, ha már voltál ennyire szerencsétlen :/


Orvoshoz AZONNAL. Sőt, már tegnap. Már most rég késő. Örülj, ha nem veszíted el a farkadat úgy ahogy van.

2014. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
67%
Lemosni azonnal amúgy sem lehet lúgot.. előbb szárazzal letörölni, azután lemosni..
2014. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy meg lehet plasztikázni. Ha nem, akkor körülmetélés, addig amíg a makkod nem jut ugyanerre a sorsra. Szerintem mielőbb go to urology !
2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Legközelebb a szemedbe öntöd, ha ezt akarják? Meg kútba ugrasz, ha azt "parancsolják" a "játékban"?
2014. jan. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.. Elmentem orvoshoz és körül kellett metélni.
2014. jan. 24. 07:38
 37/52 anonim ***** válasza:
34%
Mi?? Ez kamu! Én nem hiszem el, hogy ezért körülmetéltek valakit. Meg hogy már kész is van.
2014. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne emiatt kamu? én teljesen elképzelhetőnek tartom, sőt igazából a legelképzelhetőbb megoldás ilyenkor a körülmetélés, és még így is örüljön, hogy megúszta, így akkor ennyivel téma lezárva, mondhatjuk, hogy kész, ennyi, igazából semmi se történt, ami negatívan befolyásolná a későbbi életét, de szóval sülhetett volna ez el sokkal rosszabbul is ... ha pl a makkját is elkezdi marni, stb ...
2014. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
55%
Kamu volt az egész. tuti...
2014. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Most milyen, javult már a műtét után?

Bent is kellett maradni a kórházban?

Hogy mondtad el a szüleidnek?

2014. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!