Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai vagy még vagy ne aggódjak?

Korai vagy még vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
előtte meg szeretném kérdezni itt mint hogy egyből urológushoz menyek . 1 hétig nem maszturbáltam és most a tegnapi nap igen de viszont furcsa módon más volt , sokkal több sperma jött ki mintha kicsit vizes lett volna de viszont zselés volt a sperma vagy nagyon sűrű nem tudom az állagát le írni szóval nem folyós , aggódok hogy valami komoly betegségem van a mai nap is ilyen volt , ha netán prosztata gyulladásom van az lehetséges? 17 éves vagyok eddig szerintem minden rendbe volt lehetséges hogy fürdés közbe víz került a hugy csövembe mert le öblítettem mikor megmostam és felülről nem kizárt hogy befolyt a víz , mi lehet a gond? mostanában nincs olyan erős szexuális vágyam az lehet a lelki okok miatt de most már ez megoldódott lehet hogy here rákom van? ha elmegyek egy szűrő vizsgálatra akkor megtudják biztosra állapítani hogy van e here rákom ? ilyen problémával ellehet menni urológushoz? fizetni kel érte? vagy ingyen ki vizsgálnak ? lehetőleg ne egy mondatos választ írjatok mert fontos nekem további szép estét
2014. jan. 14. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Állaga[szerkesztés | forrásszöveg szerkesztése]Az ondó állaga is napról napra változik, ami a szervezetet érő számos hatásnak köszönhető. A rendszeres szex, a mozgás és a szervezetbe juttatott tápanyagok a legmeghatározóbbak, de a testhőmérséklet is nagyban hozzájárul a sperma sűrűségéhez . A tapasztalatok azonban azt mutatják, hogy a fehérje tartalmú ételek (például a

tojásfehérje, a zselatin) besűrítik az ondót, míg a búzacsíra, az omega-3-olajak, a szelén és a cink javítják az ondó állagát.

Fűrdéskor nem tus a víz bele kerülni .A szexuális vágy meg nagyon is váltózó,sok mindennek a függvénye .

2014. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!