Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért használ a fiú osztálytár...

Miért használ a fiú osztálytársunk tisztasági betétet?

Figyelt kérdés

Valami betegség lehet?


Amikor készülődünk néptáncra és együtt öltözünk a fiúkkal, akkor átlátszik a bugyiján és a dobozát is láttam. Csak azért kérdem, mert a fiúk macerálták miatta.

10. gimis


(Nem akarom bántani, de hétfőn megkérdezem tőle.)


2014. jan. 10. 11:53
 1/10 anonim válasza:
95%
Lehet, hogy inkontinencia problémája van, amire a fiúk ugyanúgy egészségügyi betétet használnak, mint a lányok.
2014. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjátok békén, biztos elég ciki neki így is. Gondolhatod, hogy nem jókedvéből használja.

Legjobb, ha szóba se hozzátok többet a dolgot...

2014. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mért akarod megkérdezni tőle? Nem a te dolgod, semmi köze hozzá! Mellesleg a fiúnak nem bugyijuk hanem alsónadrágjuk van! Így is elég kellemetlen lehet neki,nem kell kérdezgetni, ha akarja ugyis elmondja ,ha meg nem akkor nem fogja!
2014. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem a ti dolgot ennek a dolognak a firtatása .

Biztosan meg van rá az oka . 10.es fiú létedre,eléggé tudatlan is vagy még alapvető dolgokban is .A lányok ,nők

bugyit hordanak,a fiúk ,férfiak gatyát .A az alsó nadrág

kifejezés talán 50 éve használatos ,vagy még ennyi ideje sem .Ebben nem vagyok biztos ,de öregapám mindig gatyát húzott fel .

Hogy még rá is kérdeztél,erre már nincs mit mondanom .

Jobb lenne ha bocsánatot kérnél a fiútól.El tudod képzelni mit érezhetett ? Egy megalázást .

2014. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Meg ne kérdezd, semmi közöd hozzá, elég baj az neki, ha valami miatt ilyet kell használnia.
2014. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már férfiról,hogy betétet használ,mert néha úgy vérzik az aranyere.De ez az ő magánügye,én nem kérdeznék rá biztos.
2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem akarod bántani, akkor minek kérdezed meg? Nyilván nem jókedvéből hordja. Idióta.
2014. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de én lány vagyok. :O
2014. jan. 11. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?
2014. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erre írtam ezt. "10.es fiú létedre,eléggé tudatlan is vagy"
2014. jan. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!