Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betét minden nap....

Tisztasági betét minden nap. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már megjött,október 18.-án először. Pontosabban csak egy előjel lehetett,mivel csak a wc-papír volt véres,és utána sem volt semmi. Mai napig nem... Mindegy, a kérdésem nem igazán kapcsolódik ehhez, szóval mondom a lényeget : Már a menzeszem,vagy az "előjelem" előtt is mindig volt folyásom.Tudom hogy normális,ez van...stb. De sokszor a bugyim tiszta olyan(természetesen nem úgy folyik mint a menzesz,csak simán,mindig úgy érzem mintha bepisiltem volna), és elkezdtem tisztaságit használni. Sokkal nagyobb a komfortérzetem, és tényleg jobban érzem magam így. A folyásomnak nincs kellemetlen szaga, nem viszketek,nem csíp semmi. Csak arra lennék kíváncsi,hogy rossz ott, lent hogy nem szellőzik,mert folyton betét van ott, vagy nincs különösebb hatása? Csak azért teszek be,hogy ha esetleg megint elkezdene folyni,ne érezzem kényelmetlenül magam. Más is járt már így? És mikorra várhatom a következő menzeszem? Előre is köszi a válaszokat! :) 12/L
2014. jan. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet meghatározni hogy mikorra várhatod a kövi menzeszt, főleg az elején nagyon rendszertelen. Szerintem semmi bajod nem lesz attól ha használsz tisztasági betétet, néha én is úgy érzem hogy nem ártana :D csak engem még az is zavar, örülök ha vége a vérzésnek és nem kell betét :D És amúgy vannak olyan tisztasági betétek is amik légáteresztősek, asszem [link]
2014. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan ahsználd napi szinten ha neked igy kéynlemesebb én pl nem szeretem de már nem is vagyok tini. Az fontos hogy ne illatositott legyen mert az könnyen válthat ki irritációt.
2014. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óó,köszi!♥ Még azért jöhetnek válaszok, nem harapok :3
2014. jan. 6. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj tisztasági betétet, semmi bajod nem lesz tőle :) Én is minden nap hordok, nem bírom elviselni, hogy érzem, hogy a bugyim kenem össze.
2014. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. febr. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!