Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 múltam decemberben. Szerint...

12 múltam decemberben. Szerintetek mikor fog meg jönni? És hordjak tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
, mindenki azt mondta h fogytam csk anyukám mondta h alul a hasam van meg duzzadva, szőrösödöm, nő a mellem. Anyukámnak és a nővéremnek is 12 éves korában jött meg. Már 1 éve van hüvely folyásom.
2013. dec. 28. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs arra szabály,hogy a szőrösödés,folyás,mell növekedése után mennyivel jön meg a menzesz. Megjöhet bármikor,de eltelhet még néhány hónap,esetleg 1-2 év is. Minden esetre mindig legyen nálad betét!
2013. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan, de az is lehet, hogy csak évek múlva fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod. Igazából tényleg nem lehet tudni, hogy mikor jön meg a menstruációd, de azért betét már legyen nálad mindig. A táskádban legalábbis.
2013. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok. Köszi. c:
2013. dec. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!