Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami mód a (hirtelen,...

Van valami mód a (hirtelen, gyors) növekedésre?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, de rohadt kicsi, mindössze 160 cm. 1 éve nem nőttem már semmit. Van valami mód arra, hogy megnőljek hirtelen (nyújtás, sport, táplálkozás)? Cigizek lassan 1 éve, napi 5-6 szálat szivok el.


Mit gondoltok, mitől nőhetnék lehetőleg gyorsan 5-10 cm-t?

azt hallottam, hogy csüngjek valahova és tegyenek súlyt a lábamra és az jó.tényleg?

Hallottam már olyat is, hogy sütőport keverjem be tiszta vizbe és igyam meg, ezt egy héten 4-5 alkalommal.


LÉCCI SEGITSETEK, MINDENKI EZ MIATT CUKKOL!!

Apum 165, anyum 163 cm, mindenki més 180 cm körül van a családbna, még nagyimék kicsik, többi nagy. Nagyapám, 189 cm, a fia 181, többi nagybáttyám 185 fölött van. Mi gátolja a növekedést?? és mi teszi lehetővé a gyors növekedést, és mennyiuidő alatt ? köszi előre is! normális válaszokat várok


15/F



2013. nov. 17. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, bocs de a válaszod "csalafinta"de nem igaz.Én is sokat "köpettem" 14-20 évesen,mégis 182 vagyok.Italozás, cigi kerülendő!Változatos étkezés,sokféle gyümölcs,sok mozgás.Lógasd magad naponta többször,mindig hoszabb ideig,megnyúlik a gerinc és a végtagok is.1-2év múlva garantélt 8-10cm + .
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

december 26 óta (azaz közel 2 hónap alatt) 4 cm-t nőttem, így már 164 vagyok. A háziorvosom szerint még nőni fogok minimum 10 cm-t, de akár többet is. Végre!:)

Az iskolába is feltűnt néhány embernek, hogy elkezdtem nőni. Most már ezzel piszkálnak, hogy növök. :D


Köszönöm Nektek a segítséget!

2014. febr. 19. 18:13
 13/13 A kérdező kommentje:

Állítólag a nagyszülők magasságát örököltem, ők viszont későnérők voltak, ezért nem nőttem eddig.

Nagypapám 188 cm, nagyanyám pedig 174:)

2014. febr. 19. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!