Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy hívják azt a betegséget,...

Hogy hívják azt a betegséget, amikor az orgazmusom élvezete csökken hirtelen?

Figyelt kérdés
Furcsa, tegnap előtt maszturbálásnál még nagyon élvezetes volt amikor ejakuláltam, amikor érezni hogy jön föl a sperma. Aztán tegnap óta nagyon furcsa módon , amikor maszturbálok és ejakulálok, jön fel a sperma akkor már valahogy nincs meg az az élvezet, nagyon furcsa, vagy olyan tompa, nehéz elmagyarázni, de nagyon fura.Gyógyszert pillanatnyilag nem szedek, csak rivotrilt kaptam be tegnap ha jól emlékszem, 19 éves vagyok, mit tudnék tenni?
2013. júl. 4. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Rivotril tehet róla.. ha csak úgy "bekaptad, ha jól emlékszel" akkor feltételezem, nem orvosi utasításra szeded. Szerintem jobban járnál, ha inkább futnál egy kört a ház körül, vagy ilyesmi, ha feszült vagy, vagy kilátástalan helyzetben érzed magad. Mindenből van kiút. Komolyan, nem bántásból mondom. Könnyű megoldásnak tűnhet, aminek később fogod meginni a levét...tapasztalat...

Ha nem a tabletta konkrétan, akkor lehet, hogy a depresszio.

Vagy lehet, túl sokat csinálod, és ezért nem okoz már akkora örömet.

Azt amúgy nem tudom, hogy az orgazmus mértékének csökkenése mi lehet-lehet teljesen normális is, hiszen nincs két egyforma...

A vágy csökkenése az a hypoaktivitás egyébként.

2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

A Rivotril egyrész izomlazító hatással is rendelkezik, amikor ejakuálsz a PC izmok összehúzódása révén jutsz el az orgazmushoz. Ergo a gyógyszer miatt tompább az élvezet minősége. Másik dolog a stressz.

Nem tudom miért kell szedned nyugtatót, de ha szükséges akkor inkább kérd a kezelődtől hogy változtassa Frontin-ra meg a gyógyszered, ennél sokkal kevesebb a mellékhatás és azok intenzitása is.

2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
PC izmok * csak izom,1 van belőle .
2013. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosa. Köx hogy helyesbítettél.
2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!