Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki elkapja a nemi betegséget, valaki meg nem?

Figyelt kérdés

Történt pár hónapja, hogy lefeküdtem egy csajjal óvszer nélkül és rögtön 4 féle betegséget el is kaptam, az egyik egy gombás fertőzés, a másik a genitális herpesz a többi 2 meg valami latin nevű bakteriális fertőzés.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy egyik haverom szintén összejött azzal a csajjal, és majdnem 2 hónapig vele is volt, sokszor lefeküdtek, mindig óvszer nélkül.

Hogy lehetséges, hogy ő nem kapta meg több alkalom után sem én meg igen?


2013. máj. 23. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a lányt addigra kezelték, v. a barátod nem mesélte el a baját.
2013. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kezelték, kb 1 héttel utánam feküdt le vele. Meg sosincs egy forintja se, nem hiszem, hogy hirtelen lett volna a semmiből 6-7000 ftja erre (nekem ennyibe került).
2013. máj. 23. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A herpeszt lehet, hogy nem kapta el, de a gombás fertőzést elkaphatta, csak férfiaknál nagyon sokszor semmi tünete nincs, de ők fertőzik tovább a női partnerüket.
2013. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:
Könnyen lehetséges. Az influenzát sem kapja el válogatás nélkül mindenki, amikor járvány van.
2013. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtál vírusos fertőzésről,gombáról és baktériumokról is.Olyan nincs,h valaki nem kapja el,csak olyan,h tünetmentes.Ettől még Ő is hordozza a kórokozókat,továbbadja, és ha esetleg legyengül az immunrendszere tünetessé válik pl. a herpes.
2013. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!