Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami mód a (hirtelen,...

Van valami mód a (hirtelen, gyors) növekedésre?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, de rohadt kicsi, mindössze 160 cm. 1 éve nem nőttem már semmit. Van valami mód arra, hogy megnőljek hirtelen (nyújtás, sport, táplálkozás)? Cigizek lassan 1 éve, napi 5-6 szálat szivok el.


Mit gondoltok, mitől nőhetnék lehetőleg gyorsan 5-10 cm-t?

azt hallottam, hogy csüngjek valahova és tegyenek súlyt a lábamra és az jó.tényleg?

Hallottam már olyat is, hogy sütőport keverjem be tiszta vizbe és igyam meg, ezt egy héten 4-5 alkalommal.


LÉCCI SEGITSETEK, MINDENKI EZ MIATT CUKKOL!!

Apum 165, anyum 163 cm, mindenki més 180 cm körül van a családbna, még nagyimék kicsik, többi nagy. Nagyapám, 189 cm, a fia 181, többi nagybáttyám 185 fölött van. Mi gátolja a növekedést?? és mi teszi lehetővé a gyors növekedést, és mennyiuidő alatt ? köszi előre is! normális válaszokat várok


15/F



2013. nov. 17. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A magasságodat az határozza meg, hogy mit örököltél a szüleidtől, szóval ez genetikailag meghatározott.

A cigi az persze nem tesz jót ez ügyben sem, a növekedési zónák vérellátását csökkentheti.Azt írtad egy éve dohányzol és hogy egy éve nem nőttél semmit. Lehet összefüggés a kettő között.

2013. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És vannak gyakorlatok, amikkel nőhetek.?
2013. nov. 17. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennek nincs külön műfaja .
2013. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utálom ez a a testmagasságot!:@ Mondjátok lécci módszereket, amikkel lehet befolyásolni a növekedést!!
2013. nov. 17. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincsenek módszerek! A növekedés egy hormon hatására történik. Ha a szüleid sem sokkal magasabbak,akkor lehetséges, hogy Te is akkora leszel. De 15 évesen ne aggódj, mert simán nőhetsz még! (Ha a családodban a rokonok magasabbak, kis szerencsével Te is magasabb leszel.) Ezt előre nem nagyon lehet megmondani.
2013. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam az ezekkel kapcsolódó kérdéseket, és sok helyen láttam, hogy nyújtással, kosarazással és egyéb dolgokkal lehet nőni.Ez igaz? És az, hogy a sütőportól növünk?
2013. nov. 17. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem igaz. A sütőportól pedig csak a sütemény nő... :)
2013. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A haverjaim azt mondják, törődjek bele. Bele is törődnék, de akad pár csicska, akik ezzel piszkálnak és így elég nehéz... - ezt csak megjegyezném.


Nőni akarok mindenképp legalább 5-6 cm-t, hogy mégse 160 legyek már.

2013. nov. 17. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak addig piszkálnak, ameddig látják, hogy ez bánt téged. Egyszerűen ne foglalkozz velük, ne reagálj semmit és majd szép lassan abbahagyják!

Nem tudsz mást tenni, mint beletörődni, mert befolyásolni nem tudod! Apukád magasságát pedig valószínűleg eléred majd! Nyugi!

2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne maszturbálj annyit. Komolyan, sok olyan anyag vitamin van a spermában amit ha nem hagysz távozni felszívódik a szervezetedben, és kifejti hatását.
2013. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!