Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után varratsze...

Fitymafék műtét után varratszedés?

Figyelt kérdés
2 hete műtötték a páromat, rövid volt a fitymaféke. Ma szedik ki a varratokat, mert nem estek ki maguktól. Nagyon fog fájni neki? Mennyi idő múlva lehet szexuális életet élni? (Ő már nagyon szeretné, de én féltem, nehogy fájjon neki, vagy kellemetlen legyek, inkább várnék). Nem lesz gondja később a hegekkel?
2009. okt. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nemlesznek hegek, semmi sem fog látszódni. észre sem fogod venni, h csináltak ott vmit.

szexelni majd akkor lehet, ha ő aztmondja, hogy már nem fáj neki, ha hátrahúzza a bőrt.

2009. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő már most is azt mondja, hogy nem fáj, de bennem van még egy kis (nem kis) félsz.
2009. okt. 22. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megy varratszedésre, mondjad neki h kérdezze meg az orvost
2009. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 3hete volt fitymafékműtétem, de engem nem varrtak össze. elektromos késsel csinálták és 2hét után már használni is tudtam ,minden fájdalom nélkül. neki hogy hogy nem így csinálták?
2009. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy neki miért vágták. Varratszedés napján este vettük észre, hogy benne hagytak egy varratot, majd kiderült, hogy az egy eret köt le, és majd magától ki fog esni, de ennek ellenére már használható! :)
2009. okt. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!