Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres az ondóm, nagyon megijed...

Véres az ondóm, nagyon megijedtem vki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja rejszolásnál teljesen vörös, véres volt az ondóm, nem csak olyan kicsit rózsaszín, sztem jóval több vér volt benne mint sperma :S + amikor elmentem nagyon fájjt, kb. olyan érzés volt mintha vki ki akarná szakitani a medencém környékét belülről. Azóta nem is mertem csinálni :S tegnap reggel meg elkezdtek fájni a heréim, most már eléggé fáj, járni is nehezen tudok mongyuk még nem vettem be semmi fájdalom csillapítót. a zacsim is kipirosodott és tök feszes lett rajta a bőr. Lázam is van, 38,7. Anyuméknak nem akarok szólni, mert mindent túlreagálnak, tuti az lenne az első h orvos. Meg am is ez tök égő :S (jó tom h nem kéne ezzel foglalkozni de akkoris az)

Az a baj h ahol lakunk az egy kis falu és össz egy orvos van. A jövő héten meg nagyon be vok táblázva, reggeltől estig, és baromira nincs időm elmenni az orvoshoz, arra meg pláne nem ha mongyuk beküld a városba a kórházba vizsgálatokra vagy vmi. Szal csak akkor mennék el ha nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon muszály :S

Tudnátok segíteni nekem h mi lehet ez? Veszélyes? Van rá esély h magától elmúlik? Nagyon megijedtem aki tud bármit az pls írjon! :S

16/F


2009. okt. 4. 19:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%

"a zacsim is kipirosodott és tök feszes lett rajta a bőr"

ez heregyulladás

ráktól nem lesz feszes a bőröd, nem fájnak a heréid

sokszor észre sem veszed, csak amikor áttét van a tüdőben

2009. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül is csak elmentél orvoshoz.
2009. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy rávetted magad, és jobbulást kívánok!
2009. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Igen igazatok volt köszönöm szépen még 1x mindenkinek a segitséget!
2009. okt. 5. 20:03
 25/27 anonim válasza:
mien tipusú antib. ot irt fel az orvos?
2010. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
hát ez több mint egy éve volt én már meg nem mondom neked mit írt fel :D
2011. jan. 3. 21:26
 27/27 anonim válasza:
És végül lett maradandó károsodás vagy teljesen meggyógyultál? :)
2011. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!