Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres az ondóm, nagyon megijed...

Véres az ondóm, nagyon megijedtem vki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja rejszolásnál teljesen vörös, véres volt az ondóm, nem csak olyan kicsit rózsaszín, sztem jóval több vér volt benne mint sperma :S + amikor elmentem nagyon fájjt, kb. olyan érzés volt mintha vki ki akarná szakitani a medencém környékét belülről. Azóta nem is mertem csinálni :S tegnap reggel meg elkezdtek fájni a heréim, most már eléggé fáj, járni is nehezen tudok mongyuk még nem vettem be semmi fájdalom csillapítót. a zacsim is kipirosodott és tök feszes lett rajta a bőr. Lázam is van, 38,7. Anyuméknak nem akarok szólni, mert mindent túlreagálnak, tuti az lenne az első h orvos. Meg am is ez tök égő :S (jó tom h nem kéne ezzel foglalkozni de akkoris az)

Az a baj h ahol lakunk az egy kis falu és össz egy orvos van. A jövő héten meg nagyon be vok táblázva, reggeltől estig, és baromira nincs időm elmenni az orvoshoz, arra meg pláne nem ha mongyuk beküld a városba a kórházba vizsgálatokra vagy vmi. Szal csak akkor mennék el ha nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon muszály :S

Tudnátok segíteni nekem h mi lehet ez? Veszélyes? Van rá esély h magától elmúlik? Nagyon megijedtem aki tud bármit az pls írjon! :S

16/F


2009. okt. 4. 19:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez egyáltalán nem gáz. Ez nem nemi baj, amit az össze-vissza d*gástól szedtél össze, hanem valószínűleg gyulladás, amiről nem igazán tehetsz. És tényleg nagyon fontos lenne, hogy holnap orvoshoz menj, mert ha a gyulladásból krónikus lesz, akkor hosszú távon meddőséget is okozhat. És a szüleidnek se szégyen szólni...
2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
most mért parázol azon, hogy hogyan fogod elmondani? ez olyan dolog amiről nem tehetsz,. Ez most teljesen olyan mintha nem mernéd elmondani, hogy fáj a torkod! mert ezis legalább annyira "természetes"
2009. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom azzal van bajod, hogy add elő.


Ne azt mond, hogy fäszverés közben jött ki véres ondó, hanem, hogy egyszerűen véreset vizeltél. (ergó hazudj)


A dokinak viszont IGAZAT MONDJ! Mond el, hogy az ondód véres, nyilván képben van, honnan tudod...

2009. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsó koment hasznos lehet, de az ORVOSNAK NEHOGY AZT MONDD, HOGY VÉRESET VIZELTÉL, mert ez tévútra viszi, és majd húgyúti gyulladásra kapsz valamit, amit itt nem sokat fog segíteni...

Az pedig erősen aggodalomra ad okot, hogy ha a heréid fájnak, mert ez azt jelenti, hogy ott van a gond, nem a vesicula seminalisban ("jobb" esetben mégis a ves. sem.-ban van, csak oda sugárzik ki), és mivel scrotum (zacskó) is kipirosodott és megduzzadt, szintén arra utalhat, hogy benne van a gond, azaz a heréiddel (a ves. seminális és a prosztata a kismedencében van). A láz pedig azt jelzi, hogy elég komoly a fertőzés/károsodás.

Ha a heréik is érintettek, akkor sajnos a későbbi sterilitás sincs kizárva, ezért HOLNAP az ELSŐ dolgod legyen, hogy elmentek az orvoshoz (tudom, hogy "cikinek" érzed, de hidd el, hogy az orvosok már láttak ettől cifrábbat is, és minél tovább halogatod, annál nagyobb lesz a baj.)

2009. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

valszeg heregyulladás

szerintem a rák jelen esetben kizárt

azonnal menj el orvoshoz

2009. okt. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek a választ nekem mind hasznos volt! jól rámhoztátok a frászt de am tuti csak húztam volna amíg lehet.

22.24es ez jó ötlet volt végülis muszály voltam vmit mondani a szüleimnek, mert nagyon fáj, és elég esélytelen h én így egyedül elmászak az orvosig :S aztán így elvisznek

azért remélem nincs nagy gáz :S

2009. okt. 5. 07:35
 17/27 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha megírnád mi lett! Aggódom, remélem nem lesz semmi gond! :)
2009. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta h heregyulladásom van felírt antibiotikumot + lázcsillapítót meg mondta h borogassam hideg vizes vmivel. Most végig feküdnöm kell :( Utálok feküdni de mongyuk úgyse tudnék túl sokat járkálni. Meg kiírt erre a hétre a suliból de lehet h még jövő hétre is ki fog.

A kissebb baj az h nem fogok tudni játszani pénteken a sulink focimeccsén :(

A nagyobb viszont h azt mondta h valszeg károsodtak valamennyire a heréim, de azt még nem tudja h mennyire, lehet h alig lehet h nagyon, de ezzel majd azután foglalkozunk, miután meggyógyultam :( Azért remélem nem lesz ebből semmi maradandó baj :(

2009. okt. 5. 16:15
 19/27 A kérdező kommentje:
Ja meg kérdeztem tőlle h ugye nem vagyok-e rákos azt mondta h ha pár napon belül nem enyhül a gyógyszerektől akkor majd továbküld vizsgálatokra, de 99% hogy ez egy sima gyulladás és nagyon csodálkozna ha rák lenne, ne aggódjak.
2009. okt. 5. 16:21
 20/27 anonim ***** válasza:
Na látod, ha most nem paráztatunk be, akkor nem mész el orvoshoz és komolyabb is jöhetett volna.....
2009. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!