Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizelet mitől lehetett...

A vizelet mitől lehetett véres? Elmentem mosdóba és pár csepp vér is jött a vizelet mellé:S nagyon megijedtem, én arra tippelek h a felfázás miatt de annyira azért nem vagyok felfázva ezért furcsálom

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
felfázás miatt. pár hete velem is ugyan ez volt mert felfáztam a villamoson. Sumetrolim-ot szedtem és elmúlt.
2010. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyértelműen orvoshoz kell menni mert ez nem játék. több oka is lehet

akár vesekő is bár szerintem akkor görcsölnél. szóval orvos!

2010. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 7. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem játék kb. 9-10 éves lehettem amikor velem ez történt, és kórház lett a vége. Nem hiszem, hogy felfázásnál

véres a vizelet, inkább csak többször kell menned.

Asszem a vesémmel volt vmi gáz, de már nem nagyon emlékszem, mert iszonyat régen volt. Úgyhogy irány a doki.

2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na mostmár megijedtem!
2010. jan. 7. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:
de bizt h fel is vagyok fázva mert csíp a vizelet meg elég gyakran járok
2010. jan. 7. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:

jó, de akkor is orvos :D

szakembernek kell kivizsgálnia mitől lehet ez és hogyan mivel kell kezelni. megijedni azért nem kell.

2010. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekemis ez volt,menj orvoshoz és kapsz rá antibiotikunot ezt a coli baktérim okozza
2010. jan. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!