Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres az ondóm, nagyon megijed...

Véres az ondóm, nagyon megijedtem vki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja rejszolásnál teljesen vörös, véres volt az ondóm, nem csak olyan kicsit rózsaszín, sztem jóval több vér volt benne mint sperma :S + amikor elmentem nagyon fájjt, kb. olyan érzés volt mintha vki ki akarná szakitani a medencém környékét belülről. Azóta nem is mertem csinálni :S tegnap reggel meg elkezdtek fájni a heréim, most már eléggé fáj, járni is nehezen tudok mongyuk még nem vettem be semmi fájdalom csillapítót. a zacsim is kipirosodott és tök feszes lett rajta a bőr. Lázam is van, 38,7. Anyuméknak nem akarok szólni, mert mindent túlreagálnak, tuti az lenne az első h orvos. Meg am is ez tök égő :S (jó tom h nem kéne ezzel foglalkozni de akkoris az)

Az a baj h ahol lakunk az egy kis falu és össz egy orvos van. A jövő héten meg nagyon be vok táblázva, reggeltől estig, és baromira nincs időm elmenni az orvoshoz, arra meg pláne nem ha mongyuk beküld a városba a kórházba vizsgálatokra vagy vmi. Szal csak akkor mennék el ha nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon muszály :S

Tudnátok segíteni nekem h mi lehet ez? Veszélyes? Van rá esély h magától elmúlik? Nagyon megijedtem aki tud bármit az pls írjon! :S

16/F


2009. okt. 4. 19:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%

Persze, az orvos segíthet. Arra nem számíts, hogy ez magától elmúlik. Lehetséges, hogy here vagy prosztata rák. Hülye vagy ha ilyesmivel szórakozól és csak azért nem mész dokihoz, mert hű, de ciki...

Ha majd vért is fogsz hányni és túl késő lesz, akkor fogod mindezt a "de be vagyok táblázva" hozzáállást nagyon de nagyon megbánni.

2009. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Prosztatarák 16 évesen...


Első válaszoló, legalább nem mondanál hülyeséget...


Menjél el orvoshoz, istenem, ez tényleg olyan nehéz?

2009. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Unokatestvéremnek 13 évesen lett prosztatarákja és 4 éve halt bele, úgyhogy nem mondtam hülyeséget. A rák sajnos nem kor függő.
2009. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

TŰNÉS A DOKIHOZ!


ez nem lehet kérdés.

2009. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Jó, persze, lehet rák is, de azért nem túl valószínű. Szerintem inkább valami gyulladás lehet, amivel viszont szintén sürgősen orvoshoz kell menni, már ha egyszer az életben szeretnél mondjuk apa lenni. Mert akár ez is veszélyben foroghat.

A másik dolog: ez nem ciki. A nők meg nőgyógyászhoz járnak mindenféle bajjal, az nem ciki?

És most különben sem ezen kell agyalnod, holnap reggel muszáj lesz az orvosnál kezdened, nincs mese.

Majd írj, hogy mi volt.

2009. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

ezt a googleban találtam:

Tünetem a következő lenne:ondó véres,milyen szakorvoshoz forduljak? mi lehet az oka ?lehet ez idegeségtől stressztől? már volt egyszer korábban 2 hónappal ezelött kb és elmult .Mit tegyek?


"Véres ondó az esetek nagy részében az ondóhólyag gyulladáskor vagy azt követően jelenik meg. Az ondóhólyag- vezicula seminalis- tárolja a spermiumokat és ezek keveredve a prosztata által termelt váladékkal- ami víz tiszta- alkotja az ondót. Az ondóhólyag gyulladás mint Ön is jelzi magától, spontán is gyógyulhat de ez a szerencsésebb eset mert krónikussá válhat, prosztata, hugycső, hólyagnyak stb. gyulladáshoz vezethet s ezeket sokszor igencsak nehéz gyógyítani. Azt javaslom forduljon urológus szakorvoshoz a lehető legrövidebb időn belül"

2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

5. vagyok. Ezt találtam:

[link]

2009. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Na, ugyanazt találtuk. :D
2009. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igazatok van holnap megyek dokihoz rendesen beparáztattatok :S mondjuk anyáméknak nemtom h mondjam el de majd megoldom.

köszi a válaszokat azért ha valaki tud még vmi okosat, irjon pls! egyre jobban fáj ez a sz*r :S

2009. okt. 4. 20:10
 10/27 anonim ***** válasza:
Anyukádéknak szerintem nem muszáj elmondani... Bár nyilván jobb lenne. Kitartás, holnap felírnak valami bogyót, és jobban leszel.
2009. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!