Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok ma voltam...

13 éves vagyok ma voltam orvosi vizsgálaton a suliban és nézték a fütyit is mikor letoltam a gatyát a herék úgy álltak mintha lelenének tapadva pedig nem megnézte s azt mondta kapsz egy beutalót az urológiára mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 09:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak kicsit fájt
2013. ápr. 22. 09:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
mi fájt? hogy nyomkodták?
2013. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na szóval bementem mondja a doki gatyát letolni letolom megnézi fel az ágyra valami piszkát belenyomott megforgatta kihuzta ez fájt csak
2013. ápr. 24. 19:07
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit zavaros az egész kérdésed, ne haragudj! Letapadva valószínűleg a fitymád volt, a herék olyat nem tudnak csinálni. Viszont ha mégis a heréiddel volt valami gond, akkor minek a pálca a dokinál? Amúgy ez a pálca-bedugós dolog mintavétel volt a húgycsövedből? Mert egy fitymaletapadásnál azt nem szokás végezni, főleg nem egy 13 éves kiskölyöknél! Vagy most arról írsz, hogy egy pálcaszerű fémeszközzel a fitymád alá nyúltak, hogy leoldják a makkról?

Bocs az off-ért, de leírnád érthetően, hogy mi is volt a problémád amivel urológiára mentetek, és mit csináltak ott veled??!!

2013. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
ez kamu,az iskola orvos semmiféle pálcikát nem dughat a húgycsőve,sehova se,ha baj van akkor irányít az urologiára.
2014. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
19:52 meg kéne tanulni olvasni
2014. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%

ja már elolvastam újra,de a 13 éves srác is össze-vissza ír,hisz azt írja mintha le lennének tapadva a heréi,ha az lenne letapadva(a fityma szokott amúgy) nem a húgycsővébe matatnak urológián sem,ott akkor matatnak ha valami fertőzésre van gyanú,gyulladásra,vagy nemibetegségre.


Valami nem stimmel itt.

2014. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!