Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Tudtok akkor...

Fiúk, férfiak! Tudtok akkor pisilni, amikor mellette kakilni is nagyon kéne, de arra nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
Én nem tudom a kettőt különválasztani, hiába koncentrálok arra, hogy csak a pisi jöjjön, rögtön indulna a nagydolog is.
2009. szept. 19. 23:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%

Persze hogy tudok! Pl ha piszoárnál állok és pisilek, közben nem tojok be, még ha kell is.

Fordítva már problémásabb, de ha nagyon figyelek rá, meg tudom oldani, hogy nem pisilek kaksálás közben, után.

2009. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én már jártam így erdőben, nem naon lérdekelt, volt nálam pzs, le a gaty a és az út közepén kinyom. Istenem, ha van nálad pzs,m akkor semmi baj nincs
2011. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon kell és karcol a vége, akkor nem tudom különválasztani, de ha ha még csak szimplán érzem, hogy jó lenne nagywcézni, akkor még guggolva/ülve pisilés mellett is bent tudom tartani. Én alapból sokáig bírom, hogy ne menjek el nagydologra, akár napokig is, szóval nyilván ettől is függ. Egyszerűen csak annyi, hogy engedd el magad, hogy tudj pisilni, hátul pedig szoríts.
2013. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Simán tudok csak pisilni kaksi nélkül. Bennem fel se merült még a probléma, hogy mért ne lehetne így.

Fordítva viszont nem biztos hogy meg tudnám oldani. Kakilás után mindig jön pisi is. Még akkor is ha előtte pisiltem.

2015. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!