Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Tudtok akkor...

Fiúk, férfiak! Tudtok akkor pisilni, amikor mellette kakilni is nagyon kéne, de arra nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
Én nem tudom a kettőt különválasztani, hiába koncentrálok arra, hogy csak a pisi jöjjön, rögtön indulna a nagydolog is.
2009. szept. 19. 23:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
66%

nem tudom hány éves lehetsz de én ezzel a kérdéssel körülbelül 8 éves koromban foglalóztam utoljára

szerintem ha nagyon kell valakinek kakilni akkor jobb ha pisiléssel együtt kakil is mert külön nem fog menni

2009. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
nekünk nincs problémánk ezzel.
2009. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Időnként, ha nincs lehetőségem a nagyobbik dolgom elvégezni, akkor tudok egy kis időt nyerni azzal, ha gyakrabban vizelek.


De ha a kaki is nagyon ki akar jönni akkor ki is fog.


Persze addigra keresek lehetőséget...

2009. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Irigylem a problémáidat xD nehéz az élet...
2009. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
állva pisilésnél simán benntartható a kaki, ülve meg nem igazán
2009. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy én nem értek valamit? Ha van lehetőséged (WC, vagy jól takaró bokor, stb.) pisilni, hogy-hogy nem alkalmas a kakilásra is, ha olyan nagy a baj? Nincs olvasnivaló? Az ülőkét meg szépen, körbe takard le wc-papírral, ha ott nincs, akkor papírzsebkendővel(az nálad is illik, hogy mindig legyen) és akkor higiénikusan tudsz egy kellemeset könnyíteni magadon. Ha pedig sokat vagy úton és kénytelen vagy gyakran közwc-ket használni nagydologra is, akkor bármelyik drogériában vagy multinál lehet kapni papír wcülőke borítót (azt hiszem, 10-es csomagban) igazán nem drága, viszont higiénikus megoldás. A bokor kérdésnél meg, ugye, csak a törlésre kell pzs.
2009. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

Azért néha (!) előfordul, h nincs nálam zsepi.

BOCSI!


És/vagy telibe van szarva a vonat wc-je ....

2009. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát, legalább, ha hosszú útra indulsz, legyen! Nemcsak a wc miatt, de az orrodat pl. hova törlöd ilyenkor? Jobb nem belegondolni :=). Kéretik felnőni az életkorhoz! Azonkívül (pláne hosszú útnál) tényleg hasznos a papír wc ülőke is és akkor nem kell a besz..ás határán, leizzadva ilyen észbontó kérdéseket feltenni.
2009. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van abban, hogy sok a kulturálatlan ember és nem tudja, hogyan illik a wc-t használni: nem húzza le, nem használ wc-kefét, elvégre ő már jól van, a többi meg kit érdekel? Aztán, ha ő maga kényszerül egy ugyanilyen prosztó után használni a rötyit, akkor persze fel van háborodva. De ezen sajna nem tudunk változtatni.

Megoldás: ha utazni kell, felkészülünk a balkáni viszonyokra.

2009. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Miért kéne, hogy állandóan legyen nálam PZS? Ha nem vagyok náthás, nem folyik az orrom, tehát nem kell. WC papír viszont mindig van a kocsiban. De így is vannak szituk, amikor NEM tudom elvégezni a nagydolgom. Pisilni nyílván sokkal egyszerűbb!
2009. szept. 20. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!