Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan van a fekáknak átlagosa...

Hogyan van a fekáknak átlagosan nagyobb farkuk mint a fehéreknek?

Figyelt kérdés
Nekem 13 évesen, fehér bőrszínnel 15 cm a farkam állva, viszont a korombeli feka kölyköknek ilyen 20 cm. HOGYAN?!??!

2013. jan. 5. 19:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
van kettő és testvérek. egyszer megkérdeztem tőlük hogy: basszátokmeg, hogyha ti fekák vagytok akk biztos hogy nagyobb kell lennie a farkatoknak mint nekünk fehéreknek. erre ők elkezdtek röhögni, és mondták hogy 20cm. én meg azóta istenként tisztelem őket.
2013. jan. 5. 19:55
 12/24 A kérdező kommentje:
A LEGNAGYOBB FARKÚ EMBER FEHÉR? AZTAQ
2013. jan. 5. 19:56
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

"erre ők elkezdtek röhögni, és mondták hogy 20cm. én meg azóta istenként tisztelem őket."


EZT MONDTÁK? És ha én azt mondom, hogy én szartam a Mecseket? Akkor engem is isteníteni fogsz?

2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Vazz, te szartad a Mecseket? aztaq!:O respect man! nemám, csak nagyon naiv vagyok sajna:/
2013. jan. 5. 20:08
 15/24 anonim ***** válasza:
Genetika ez
2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nincs miden fekanak ez tév hitt van több feka spanom Brasilok jol állnak méretbe kb 20 de nem 23-25
2013. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták volna hogy kettő farkuk van fejenként azt is elhitted volna?
2013. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
dehogy:D annyira naiv én se vagyok. de azért sok dolgot be veszek.
2013. jan. 5. 22:07
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Erre szokták mondani, hogy messziről jött ember azt mond amit akar.

Amúgy velem is megtörtént, hogy még gimnazista koromban egy évfolyamtársam azzal vagánykodott hogy 25cm hosszú farka van. Akkor elhittük neki. Később szerencsétlenségére úgy alakult, hogy az egész évfolyamot hetente egyszer tesióra keretei között uszodába vitték. Gondolhatod, hogy mindenki vetett egy-egy kósza pillantást a legendás testrészre. Megdöbbenésünkre amit láttunk az a legkisebb farok volt az évfolyamba. Olyan kicsi volt neki mint nekem serdülőkor előtt. Aztán kérdeztük tőle hogy miért mondta, hogy olyan irgalmatlanul nagy szerszámmal rendelkezik. Erre csak annyit felelt, hogy csak viccelt.

2013. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Itt egy világtérkép:

[link]


Egy tényező lehet az éghajlat.

Hidegben ugye könnyebben lefagy, így a hidegebb éghajlaton előnyösebb a kisebb pénisz.


Az embernek testméretéhez képest az emberszabású majmok között egyébként viszonylag nagy pénisze van. A gorillának például egész kicsi.

Ennek okát abban látják, hogy az adott fajnál mekkora arányú a félrelépés. A gorilláknál a domináns hímé szinte minden nőstény, így kis farokkal is hatékonyan megtermékenyít. Más fajoknál viszont sokkal szabadosabb a nemi élet, így a hímek között a verseny a hüvelyen belül zajlik. Ekkor viszont versenyelőny a nagy pénisz.

2013. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!