Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izmosabb lehetek, ha naponta...

Izmosabb lehetek, ha naponta súlyzok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Igaz, csak 2 kg-sok a súlyzók, de naponta csinálok 100-at bicepszre, 100-at vállra. Lábaim izmosak, mivelhogy focizok, szóval az a kérdésem, hogy fog látszódni egy kicsit, hogy izmosodtam? 14/F
2012. dec. 15. 15:15
 1/8 A kérdező kommentje:
súlyzózok *
2012. dec. 15. 15:16
 2/8 Atesz155 válasza:

Nem!

Kezdj el konditerembe járni, mert ez nem megoldás. 2kg súlyzó, maximum fittnes szerű edzésre jó, ha folyamatosan 2 kg-al edzel nem fog fejlődni az izom, ahhoz terhelésnek kell kitenned, hogy az izom önműködően fejlődésnek induljon.

2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne dőlj be az első válaszadónak !!!!!

Nem az a fontos ,hoy mekkora súllyal gyakorolsz ,hisz nem

nem súlyemelőnek készűlsz .Izmosnak és szívósnak .

Ehhez pontosan elég a 2 kg súly emelgetése .Ha te azt

kinyomod 100x ,az már eredmény ,és fejlődnek az izmaid .

Ne hidd el hogy csak kondi teremben lehet megerősödni .

Ez csak a mai világban hangzik igy .Aki magyar órán kicsit figyelt is ,és hallott Toldi Miklósról,annak nem tűnik újnak a róla való írottak . Hol volt annak kondi terme ?

2012. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd, hogy az izmod keresztmetszetének az átmérője megnőjön azaz vastagabb karokat szeretnél akkor nagyobb súllyal kellene dolgoznod. Kb 4x8 vagy 4x10 ismétléssel.Egyébként "gyúrós" honlapokon rengeteg információ van arról hogyan eddzél annak függvényében, hogy tömeget szeretnél növelni vagy csak izmot vagy zsírt égetni stb...
2012. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes válasz adók ,mit akartok 14 éves fiuktól ?

Minden testrészük növésben át alakulóban van .

Nem egy 18-20 éveséhez kell hasonlítani ,és abban gondolkodni .Már annak is örülni kellene ,ha nem a szám.gép előtt tölti az idejét .De nem is ajánlanák neki nagyobb megterhelést .A sok kicsi itt is érvényesül .

2012. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atesz155 válasza:

Nyilván nem 20-30 kg ra gondoltam én sem, és abszolút így van, hogy nem csak a konditermekben tudsz fejlődni, lásd pl. a burkolók, kőművesek, elég sok izmosabb típus van közöttük, aki aztán végképp nem jár kondiba vagy ott vannak a cross fitt edzések.

Én sem járok minden nap, nem a Schwarzenegger alkat a lényeg, nem is lenne időm minden nap, heti 2-3 nap, de sofőrként elég sokszor a tonnás raklapokat cibálása is megerősít.

És így van inkább emelgesd és edz 2 kg súlyzóval mint, hogy punnyadj a számítógép előtt, legalább veszed a fáradságot.

2013. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 7kg-val edzek.
2013. jan. 6. 19:21
 8/8 Atesz155 válasza:

Teljesen jó vagy, akkor haladsz szépen, az a lényeg, hogy amiket végzel gyakorlatokat, minél szabályosabban és koncentráltabban végezd az adott izomcsoportra amit erősíteni akarsz. Erre viszont nagyon jók a különböző gyúrós oldalak, mert ott vannak formagyakorlatok, amik le is vannak írva, hogy hogyan végezd helyesen.

És még egy nagyon fontos dolog, ha megállsz a fejlődésben, de miért állnál hisz 14 éves vagy, ne add fel, és ne fordulj a különböző szerekhez porokhoz, mert csak ártanak, most még nem veszed észre, de majd később igen, ezt azért mondom, mert van ilyen az ismerős körben. Ne higgy azoknak akik erre biztatnak, én sem szedek semmit még is szép eredményt értem el teljesen szerektől, poroktól mentesen. Ilyenkor neked a szép normál folytonos edzés kell, mert még fejlődésben vannak a csontjaid nem szabad ultra brutál edzésbe belekezdeni!

CSAK SZÉPEN FOKOZATOSAN Haladj és meg lesz a gyümölcse!

2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!