Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy szabaduljak meg örökre a...

Hogy szabaduljak meg örökre a seggemen található szőröktől?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő borotválni a seggem luka körül és mikor nő ki akkor is eléggé szúrós tud lenni. Férfiak Ti ,hogy oldottátok meg ezt a kellemetlenséget? F/25

2012. dec. 13. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha olyan embertelenül szőrös, mint pl. nekem, hogy a s***t is alig birom kitörölni, akkor bizony nem árt ha le van szőrtelenítve vagy kisebbre van véve.

Én borotválom, heti egyszer, de lehet lézeres szőrtelenítést alkalmazni (ha eddig borotváltad akkor gyanta nem ajánlott mert már túl erős a szőrzet).

2012. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó válaszoló! Ezt most tényleg nem elpoénkodni akarom, tényleg nem, de ez érdekel. Mennyire szőrős? Beleragad a kaki, összeáll ilyen kis gumancsá vagy pedig csak sokáig kell sikálni a papírral amíg nem lesz tiszta? Mert ha csak sokáig kell dörzsölni a papírral, akkor én nem szőrteleníteném, de ha beleragad, az más. Az kellemetlen lehet. Persze nagy kérdés, ha székelés után rögtön törlöd, hogy ragadhat bele? Hiszen nincs ideje belekötni, mint a betonnak. Sok idő telik a széklet kinyomása és az első törlő mozdulatok elvégzése között? Nem lehetne az eltelt idő lerövidítésével a higiénét fokozni. Akadályozzuk meg, hogy férfiak epilálják feneküket! Kéne egy ilyen mozgalom.
2012. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Én már jó ideje gyantáztatom kozmetikussal. Így jobb érzés, mint borotválva, és sokkal jobb, mint szőrösen. :)

Pont múltkor beszélgettünk, hogy ma már kb. fele-fele arányban járnak intim- és fenékgyantázásra a lányok és fiúk is.


Úgyhogy amit itt a fórumokon olvashatsz a sok korlátolt, buta bu.zizótól, annak a fele sem igaz. Szomorú, hogy ennyi buta ember van és azzal sincsenek tisztában, hogy mitől függ a nemi identitás. Ezért nyilván saját maguk identitásával sincsenek tisztában...

2012. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Milyen kedves a kettővel előttem válaszoló erős érdeklődése a BETYÁRKÖRTE iránt :DDD kedves de kissé mégis felkavaró.
2012. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én hetente,kéthetente amikor érzem,hogy már kezd nagy lenn leborotválom.Már évek óta így csinálom és nem vagyok b.zi.
2012. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gyanta a megoldás, persze nem örökre.

Próbálkoztam borotvával is, de rettenetesen viszketett, amikor elkezdett nőni a szőr.

Én havonta járok kozmetikushoz, hamar leszedi és nem is fáj,messze ki lehet bírni.

2012. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!