Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szabaduljak a fanszőrze...

Hogyan szabaduljak a fanszőrzettől?

Figyelt kérdés

Már borotváltam párszor a fanszőrzetem viszont gyorsan visszanő és egyre jobban rá nő a péniszemre, és a herém is elég szőrös. Ez természetes?

Hogyan szedhetném le úgy a szőr hogy ne nőjjön rá a péniszemre, mivel ha borotválom egyre jobban és több lesz rajta.


2012. okt. 24. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetes. Sajnos a borotválásnál jobb megoldás nincs, hacsak nem akarsz vagyonokat költeni a végleges szőrtelenítésre. Gyantázni meg epilálni a heréket és a péniszt meg nem lehet, legalább is nem javasolt, de mindenképpen fájdalmas. A krém meg szerintem csípne, és amúgy sem sokkal jobb mint a borotva.


Amúgy állítólag ez tévhit, hogy a borotválás erősíti a szőrt, csak úgy tűnik, mert elvágja a szőrt és a korábbi amúgy is erős szál hegyesen nő vissza, míg a gyantánál, epilálásnál teljesen új képződik ami több idő, de az is visszaerősödik csak később.


Nyáron ugye sűrűbben kell szőrtelenítenem a lábam, és olyankor én is többször borotválom, de nem lett több sem erősebb, eleinte úgy tűnik, de ahogy most gyanta hosszúságúra nőtt, már nem volt különbség.


Ha erre lenne tartós és egyszerű megoldás akkor a nők már biztosan tudnának róla. :-)

2012. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem hogy is mondjam nem csak a péniszem körül nő a szőr hanem a péniszemre is rá nő. :/ Ez is természetes?
2012. okt. 24. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobban tennéd ha csak ollóznád, ha túl hosszúnak találnád .

Amig nem voltál szőrös ,azt vártad.Most az vagy ,és ez nem

tetszik .

2012. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, régebben az volt a "menő", vagy hogy mondjam ha valakinek már szőrös volt, most meg engem is nagyon zavar :D. Én sem tudok jobb módot rá, viszont nem is nő jobban. Ha nem zavar egyébként, nem kell leborotválni, kivéve ha az asszony kifejezetten nem kéri :DD
2012. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te kis sünifarkú!
2012. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, igen az is természetes, az én uramnak is ránő, mondjuk nem zavaró, de hallottam már olyat, hogy valakinek a makkja is szőrös volt. Az biztos érdekes lehet...


Mondjuk ha a makk is szőrös akkor az már valóban szokatlan, de természetellenesnek én még ezt sem mondanám. :-)


A férfi az szőrös, tehát a szőrösebbek sem számítanak betegnek vagy ilyesmi, hiszen a hormonok már csak ilyenek, nőnél gázabb lenne ha a vaginájába nőne a szőr.

2012. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szőrös makkot nem láttam még, szerintem nincs ilyen. Biztos nem ugyanarról beszélünk!

Gyantáztatni pedig férfiaknak is lehet, vannak kifejezetten ezzel foglalkozó intim kozmetikák Budapesten. A párom évek óta jár, és bár nem fájdalommentes neki sem, de kibírja! Havonta egyszer elég menni.

2012. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a makk szőrös,hanem a makkot fedő bőr,vagyis a fityma.Nekem is szőrös bár ez elég ritka,de sajna én is ezen kevesek közé tartozom,de borotválom.
2012. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!