Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van mit tegyek?

Fityma szűkületem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok és fityma szűkületem van...

Mikor nem merev a péniszem könnyen húzgálom a fitymát de ha merevedésem van akkor még lelehet húzni de nehezen..

Halottam a körülmetélésről és én szívesen átesnék a műtéten..csak az a baj hogy a makkom nagyon érzékeny és ezért félek milyen kín lenne a gatyában csak úgy hordozni fityma nélkül..és még hamar ki is szárad a makkom..szóval nem tudom mit tegyek..hozzászólásokat köszi előre is!



2012. dec. 10. 23:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Frecsegjél csak, 32% úgysincs igazad !
2012. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
38%
aki lepontozta a 20vagy engem gondolkozon 14eves kisrac eltevel jatszatok segiteni kell neki nem megcsonkitani
2012. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mi az a "frecsegés", de egy biztos: nekem a körülmetélés csak problémákat okoz az életemben, évtizedek óta.

Akik itt arc nélkül ajánlgatják, azok soha nem fognak a kérdezők vagy bárki más elé állni személyesen és a szemükbe nézni "Igen, vállalom a felelősséget". Ezt ne várja senki :(

2013. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!

Az a helyzet, hogy már nem is volt fityma szűkületem, csak a figyma fék volt túl rövid vagy hogyan is mondjam.

Szerdán megműtötték, az az átvágták a féket.

2 hét múlva vissza kell menni vizsgálatra, hogy begyógyult-e rendesen.Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 17. 23:08
 25/25 anonim ***** válasza:
78%
Köszi, hogy visszajöttél és elmondtad, mi volt a szitu :)
2013. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!