Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van mit tegyek?

Fityma szűkületem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok és fityma szűkületem van...

Mikor nem merev a péniszem könnyen húzgálom a fitymát de ha merevedésem van akkor még lelehet húzni de nehezen..

Halottam a körülmetélésről és én szívesen átesnék a műtéten..csak az a baj hogy a makkom nagyon érzékeny és ezért félek milyen kín lenne a gatyában csak úgy hordozni fityma nélkül..és még hamar ki is szárad a makkom..szóval nem tudom mit tegyek..hozzászólásokat köszi előre is!



2012. dec. 10. 23:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azok a férfiak sem akiknek még nem volt! Örüljenek, hogy nekik rendben működik.
2012. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Ilyen fiatalon (és főleg ha csak annyi a gond hogy kicsit nehezen jön hátra, de hátrajön) bőven megoldható műtéti beavatkozás nélkül is a dolog. Bár itt elég sokan reklámozzák a körülmetélést, mint a bármilyen péniszprobléma egyetlen üdvözítő megoldását... de ha ráadásul még fájdalmasan érzékeny is a makkod, akkor nem érdemes ezt az utat választanod.


Páran mondták, hogy nekik több-kevesebb tréning után jobb lett — neked is ezt kéne csinálnod, edzened a fitymádat, hogy behozd a lemaradást :)

2012. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
26%

Ja! A szomszédom hallotta, hogy mondtál...

ÉRTSÉTEK MEG!!! egy bizonyos életkor után nem működik a krémezés, a nyújtás. 12-13 éves korig igen, de utána megváltoznak a hormonok és ettől a bőr is. Nem nyújtható utána már.

2012. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Bocs mondtál = mondták!
2012. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%

Most már 12-13? Érdekes, múltkor 18-at mondtatok csak mert 18-nál volt öregebb a kérdező. Nahát!


Képzeld el, van barátom akinek 18 éves kora után írta föl az orvos a kenőcsöt. 19 volt amikor azt mondta, gond nélkül megy már hátra neki. Nem a szomszédtól hallottam, hogy neki mondta a nagynénje volt osztálytársának a fia, hanem személyes ismeretségem. Az előttem szólók meg egyes szám első személyben írták, hogy edzették a fitymájukat és javult.


Nem működik, hát a francokat nem. Megpróbálni mindenképp érdemes. Ha nem megy, lehet plasztikával is orvosolni a bajt, nagyon nagy hatásfokkal (főleg ilyen enyhe esetben). És egyiknél se kell a szerencsétlen gyereknek hónapokat szenvednie, hogy begyógyuljon a seb meg az érzékeny makkja miatt.

2012. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Az en ferjemnek igenis nagyobb es vastagabb lett. Mindket meretet lemertuk. Annyira sok és szuk volt nekiba bor ott, h nehezen izgult fel akarhogy ingereltem, valamint a fek resz visszahuzta és hiaba volt nagy hatrahajlott. Most kijott mint csiga a hazikobol :) es alig erek hozza mar agaskodik és minden milimetert erez. A makk mindenkinek erzekeny. A mutet utan igazabol ezt kell megszokni. Ez egy honap. Utana kevesbe erzekeny és tovabb is birod majd a szexet
2012. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
7%

ajj te nőőő ne kamuzzal már

bizonyitot tény h 21 éves korig nő

nem lett se nagyobb se vastagabb és ne reaklámozz körül metélt te se vágatsz csiklodból szval nők ne szoljanak bele amit nem éreznek át

13 meg csak h ez nem életkor függö barmikor nyulik tudod az örgedésel is jár bör nyulás pl ráncok börmegerszkedés

a helyesírás meg nem érdkel

2012. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Előző: Te nem, hogy helyesen nem tudsz írni. Egy épkézláb mondatot is képtelen vagy megalkotni. Menj vissza az általános iskolába és tanulj meg magyarul!
2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kamuzok. Es, azert mert no vagyok a ferjem mellett voltam es mindenben segitettem neki amig labadozott. Most meg megkapja a jutalmat. Nem reklamozom. Akinek kell a mutet annak kell. Nincs mese. De ezt se te, se en nem tudjuk. Csak az orvos. En nekem jobban tetszik a metelt, izgatobbnak, szebbnek talalom. Elotte is szerettem, de mar van viszonyitasi alapom. Leirtam miert lett nagyobb, mert mar nem huzta a fek hatrafele, mert azt is elnyisszantotta a doki es az osszes felesleges bort is eltavolitotta. Igenis ilyenkor azert kell eltavolitani sok esetbe a bort, mert nagyobb a farok, mint amekora hely van neki. Ha ezt megoldjak akkor nagyobb lesz, nem huzodik es nyomodik befele.
2012. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, miért létezik, hogy ide nők bejárnak, de én se mesélek arról a nők egészségénél, hogy mennyire jó, ha levágják a nők csiklóját. Pedig tényleg sokkal szebb lesz a látvány, nem lóg, mint egy kisgyerek herezacskója. Ez bizonyos országokban szokás is.


Én úgy vagyok ezzel, hogy mindenki azt csinál magával, amit akar, engem viszont gyerekként csonkoltak, körülmetéltek és csak és kizárólag a hátrányát látom folyamatosan, nap, mint nap.

Nem is szép, nem is hasznos. Nem jó. Akit csak lehet, lebeszélnék erről...



Ne felejtsétek el, akik itt arról írnak, hogy milyen jó lesz mindenkinek, akit csonkolnak, ezek az emberek SOHA AZ ÉLETBEN nem fognak elétekállni. Soha nem fogják a szemetekbe mondani mindezt, soha nem fogják arccal vállalni a szövegüket.

Így hallgassatok olyanokra, akik másokat, főleg pici gyerekeket akarnak csonkíttatni a beteges ízlésük miatt :(

2012. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!