Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van mit tegyek?

Fityma szűkületem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok és fityma szűkületem van...

Mikor nem merev a péniszem könnyen húzgálom a fitymát de ha merevedésem van akkor még lelehet húzni de nehezen..

Halottam a körülmetélésről és én szívesen átesnék a műtéten..csak az a baj hogy a makkom nagyon érzékeny és ezért félek milyen kín lenne a gatyában csak úgy hordozni fityma nélkül..és még hamar ki is szárad a makkom..szóval nem tudom mit tegyek..hozzászólásokat köszi előre is!



2012. dec. 10. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
91%
doki
2012. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen menj orvoshoz,urulógushoz. Magától nem fog elmúlni,és nem szabad halogatni! Ha félsz,beszélj a szüleiddel. Nem fognak körülmetélni ne aggódj,azt majd az orvos dönti el milyen mértékű.De a körülmetélnek,ami szerintem nem történik meg,akkor is meg fogod szokni,és sokan járnak körülmetélt farokkal gatyában,szóval ne izgulj!
2012. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Keress fel egy urológust. Ő minden kérdésedre pontos választ ad. És ha szükséges, akkor műtétet is javasol.
2012. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Menj orvoshoz! :)
2012. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor azt hiszem jogosan teszem fel a kérdést:

hol vannak ilyenkor a szüleid???Ugyan is kiskorodban nekik kellett volna megmutatni,hogy hogyan tudod ezt megelőzni,és ráadásul,ha már így is jártál,akkor miért nem visznek el orvoshoz??Ők nem tudják,hogy ez nem normális dolog??Atya ég,milyen világot élünk!!


23/L

2012. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Más is kérdezte már ugyanezt.


Ha mereven is hátra tudod húzni akkor ne aggódj. Csak sokat kell "túráztatni" és kitágul. Nekem ugyanez volt a gondom és nekem is kitágult.


Csak csináld fokozatosan, hogy ne fájjon nagyon.

2012. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
lehet hogy csak fitymagátad van az meg természetes dolog ha merev állapotban is feltudod húzni a makkig úgy hogy nem fáj nagyon akkor semmi baj ha sokat vered akkor javulni fog nekem is ez volt és sokat tornáztattam és kitágult majd az első szexnél kicsit megtört a gát és kb. a 3-4-ik szexnél már letudtam húzni teljesen a bőrt igaz kicsit kb 1 percig fájd de nem volt vészes. de ha nem tudod lehúzni a makkig akkor tényleg meny orvoshoz max. átvágják a fitymagátadat és akkor nem lesz baj az pedig 2-3 nap alatt rendbejőn és már folytathatod is a recskát vagy a szexet :D
2012. dec. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne félj! Nem a világvége! Először is menj orvoshoz, minél előbb annál előbb túl vagy rajta. Sokkal kellemetlenebb felnőttként, vagy mikor már szexuális életet élsz. Magától nem múlik el. Illetve sokkal könnyebben össze szedhetsz valamilyen fertőzést is így. A makkod pedig nagyon könnyen hozzá szokik majd. Ezt tapasztalatból mondom!
2012. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
A ferjem most meteltek korul 2honapja, sokat szenvedett elotte. A mutet mindenkepp megerte. A szerszama csodaszep es nagyobb, vastagabb is lett neki, mert nagyon visszahuzta a makknal levo fek.Mi fizetos dokinal voltunk. 100ezer volt, de en jobban orulok, h igy csinaltak.
2012. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
a nok ebbe ne szoljanak bel nem tudja mekora fajdalom mutet es nem viszafordithato mereten nem valtoztat ne kamuzatok
2012. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!