Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki segítene ebben? Herevis...

Valaki segítene ebben? Herevisszér. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy találtam a bal herémnél viszeret megmutattam körzeti dokinak ő igazolta is hogy az,de azt is mondta hogy semmi komoly mert ez elég gyakori.Korábban már kértem időpontot urológiára,persze több mint egy hónapra adtak időpontot.Háziorvosomtól kaptam beutalót is.Kb 2 hete tapasztalok hasban,alhasban néhol tompább,néhol erősebb fájdalmat,és a jobb herémnél is felfedeztem kisebb visszeret és fáj is.Olvasgattam neten,ott azt írják ha jobb herén is van akkor az lehet daganat is ,de az alhasi fájdalomnál is hasonlókat írnak.Már több mint 1 hete nem alszok normálisan mert annyira félek hogy vajon mit mond az orvos.17-én kell mennem urológiára,de addig felőröl az ideg :/ Valakinek valami ötlet? 24F
2012. dec. 10. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A doki elküld ultrahangra,és ha bebizonyosodik a viszér ,

akkor meglehet beszélni a műtét időpontját is .

A műtéthez nem szükséges a kórházi bennfekvés sem .

2012. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!